Wpis z mikrobloga

@gmitek: bardzo fajny samochód gratuluje :) ale zawsze mnie to zastanowialo jak to sie dzieje, ze lexusy przy mocy ponad 200KM i z napedem na tył potrzebuja okolo 8 sekund do setki i to bez znaczenia czy nowe czy stare
Spalanie średnie 12 -12.5 ale 80 % robie autostrady i wyciągam bardzo dobre średnie czasy dolotów chyba bedzie bardziej precyzyjnie niż przejazdów :) . Teraz pytanie czy to jest dużo , wg mnie nie jest bo np.
Bmw x3 2l diesel kobietki pare razy wziąłem na trasę to pali około 10-11l tylko teraz koszty , mamy od nowości z 2009 r 140 k zrobione , druga turbina się kończy , 20 k
Co do nowego , to inna kalkulacja , to moja własna interpretacja kosztów , po serwisowaniu i kosztach bmw mojej lubej ja auta wynajmuję, nie obchodzą mnie teraz koszty przeglądów , opon ubezpieczeń, za 7 miesięcy odbieram nowego ,nie mam kolejnej raty ubezpieczenia , nie musze chuchać pieścić , dbać i polerować nakrętki na wentyle ile to kosztuje ? Wg mnie się opłaca ,Jeśli prowadzisz działalność to się bilansuje. Mój kosztował 149k
@bazingaxl: dokładnie cena oraz sam pojazd/jazda/ osiągi /wyposażenie w porównaniu z np audi a4 czy paseratti to żart :) jedyna różnica to dosyć surowy środek względem europejczyków ale dla mnie jest ok , nie raz słyszałem od znajomych ,że np "plastikowy " ale wiem ,że im się raty za bmw ne zgadzają :) hahah
@gmitek: Tez mi sie ten Leksus podoba ale w wersji sportcross, po jeździe próbnej jak na ponad 200KM to średnio jechał, za to komfort z automatem super.