Wpis z mikrobloga

@pawel_je: Spalanie jest kwestią subiektywną. Dla jednego 10 litrów to będzie sporo w dużym mieście, inny ci powie że chciałby tyle bo jego pije 14. Zresztą jak bierzesz silnik trzylitrowy to musisz się liczyć się z tym, że koło 14 w mieście wchłonie. A benzynka ma ten plus, że zawsze możesz założyć LPG.
  • Odpowiedz
Poniżej 10 nie zszedłem, nie ma takiej możliwości , specyfikacje to bzdurki z broszurki .
Co do kosztów kalkulacje napisałem wyżej , koszty roczne są takie same a wg mnie nawet niższe od leasingów 2-3 letnich , tak na szybko kartka i ołówek. Policz 3 lata eksploatacji , przy leasingu czyli koszt raty leasingowej + obsługa /serwisy / ubezpieczenia oraz utrata wartości po 3 latach .plus wykup i jeszcze trzeba go sprzedać
  • Odpowiedz
  • 0
V40 T4 sprzedane. Jest powiedzenie ze z auta cieszysz sie jak kupisz i jak sprzedasz. Niestety w moim przypadku nie ma radości ze sprzedaży V. .
  • Odpowiedz
@gmitek: Gratuluję świetnego samochodu, którego sam jestem wielkim fanem, choć zdecydowanie nie w tym kolorze.
Często mam do czynienia z IS-em 2 generacji, który mimo bezsprzecznie wysokiej jakości wykonania, bogatego wyposażenia i ogólnie bardziej luksusowego wrażenia, cierpi na deficyt charakteru, którym pierwsza generacja wręcz ocieka. To auto w ogóle się nie starzeje, linia nadwozia jest doskonała - lekka i ponadczasowa, wnętrze jedyne w swoim rodzaju. Ciężko sobie wyobrazić jakie wow
  • Odpowiedz
@gmitek: Świetne auto :). Ja zbieram na is200, ale jeszcze trochę mi brakuję do zadbanego egzemplarza. Boję się, że do tego czasu kupie coś innego, bo mam spore ciśnienie na zakup auta.
  • Odpowiedz