Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jaką "akcję" zrobili wczoraj w nocy taksówkarze w #warszawa
Oblewali samochody z #uber smarem z odchodami. Cierpiarze jeszcze raz pokazali że reprezentują najniższy stopień zbydlęcenia. Jakim trzeba być skończonym chamem i burakiem patykiem robionym by coś takiego zrobić innemu człowiekowi. Wieczna kotwica w plecy taksówkarzom. Nigdy więcej. Uber zyska dziś wielu klientów.
#patologia #oswiadczenie

https://www.facebook.com/Taryfa24/posts/1145796888764219
b.....u - Zobaczcie jaką "akcję" zrobili wczoraj w nocy taksówkarze w #warszawa 
Obl...

źródło: comment_807wlpgsqa9dWfyvMAgJMCmjWaIldcjJ.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blubi_su: ja, wroclawska zlotowa, zdecydowanie potepiam taki sposób walki z niezupełnie legalną konkurencją. Podobnie jak wszyscy znajomi z firmy, z którymi dotychczas rozmawiałem. Jest to totalnie prymitywna i żałosna akcja i uważam, że sprawcy powinni ponieść konsekwencje.
  • Odpowiedz
  • 1
@tomaszk-poz: no i? Co to zmienia. Prawo jest złe. Czy to wina kierowców ubera że mamy prawo z zeszłego stulecia? Każda taksówka powinna obowiązkowo jeździć z GPS tak by wcześniej wiadomo było jak będzie przebiegać trasa i ile będzie kosztować.
  • Odpowiedz
@Dr-Livingstone: mam lekkie obcierki na zderzaku, więc nie przejmuję się i wiem, że czasami dla zasady lepiej przytrzeć niż potem pluć sobie w brodę jak taki chamski ciul się wetnie i jeszcze pokaże "faka" a się nie zareaguje.
  • Odpowiedz
Trafić na uczciwego to jak wygrać z rakiem.

to obraziło by honor oszusta, znaczy taksówkarza.


@blubi_su: całe szczęście, że jesteś tylko nic nieznaczącym, łasym na poklask wykopkiem, bo za takie teksty na kworum szerszym, niż ten zdominowany przez gówniarzy portal, śmiało mógłbyś odpowiadać przed sądem. Jest to tylko kilka przykładów Twojego zbyt długiego języka.

Musieli by wtedy być uczciwi i zgodzić się na to że nie da się kantować klienta. A to dla
  • Odpowiedz
@samowyzwalacz: Ależ proszę, spływa to po mnie. Za wiele razy byłem ofiarą oszusta w taksówce. Jedynym batem na nich jest pełna jawność trasy i wycena przejazdu PRZED usługą. I podtrzymuję w pełni swoje zdanie że ogromna część taksówkarzy okrada swoich klientów. Więc możesz analizować każdy jeden mój komentarz z ostatnich 10 lat i milion następnych. Bo do momentu aż nie zmieni się cierpiarska mentalność to klientów z opinią taką jaką
  • Odpowiedz
@blubi_su: kolejny komentarz, gdzie pokazujesz się z jak najgorszej strony. Tyle, że gimbaza nie umie analizować tego, co czyta więc jak zwykle zaleje go deszcz plusow.

W jaki sposob matole UCZCIWY kierowca taksowki ma wycenic kurs przed wykonaniem uslugi? TO JEST WŁAŚNIE NIELEGALNE ponieważ od wycenu kursu są legalizowane taksometry a nie "widzimisię" kierowcy.

Tylko dlatego, że prawo jest wg ciebie (zaznaczam ze to twoja prywatna opinia) bez sensu, ty
  • Odpowiedz
W jaki sposob


@samowyzwalacz: W banalny. Tak samo jak uber, odległość z punktu A do B przeliczana przez koszt za kilometr. Banalne. Niech zmienią system. W wielu krajach tak to działa jak w Uberze (minnymi Turcja) i taksówkarze nie narzekają.
Obrzucanie mnie wyzwiskami jednoznacznie wskazuje na bardzo niską kulturę osobistą... Przykre, ale nie spodziewałem się niczego innego :)

ty postanowiles nazywac
  • Odpowiedz
@blubi_su: W sumie dobra reklama. W sumie, to jako kierowca Ubera, to nie wiem czy sam bym na to nie wpadł. W sumie, to prawie na pewno wpadł bym na pomysł takiej reklamy. W sumie, to może i ktoś z kręgu Ubera na to rzeczywiście wpadł. W sumie to może na to wpadł i to zrealizował. W sumie to nic nie wiadomo, oprócz tego, że chodzi o pieniądze.
  • Odpowiedz
W banalny. Tak samo jak uber, odległość z punktu A do B przeliczana przez koszt za kilometr.


Tak właśnie się to odbywa, gdybyś nie zauważył.

Obrzucanie mnie wyzwiskami jednoznacznie wskazuje na bardzo niską kulturę osobistą... Przykre, ale nie spodziewałem się niczego innego :)


Ciekawy
  • Odpowiedz
@blubi_su: gówno im zrobią, bo nie jest to niszczenia mienia jako takie, niestety gówno im zrobią bo powinni powiesić za żebro, tak na dobę. Ponadto jak ktoś, kto robi takie rzeczy może jeździć na taksie? Jakim prawem można takiej osobie powierzyć życie innych osób?
  • Odpowiedz