Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jaką "akcję" zrobili wczoraj w nocy taksówkarze w #warszawa
Oblewali samochody z #uber smarem z odchodami. Cierpiarze jeszcze raz pokazali że reprezentują najniższy stopień zbydlęcenia. Jakim trzeba być skończonym chamem i burakiem patykiem robionym by coś takiego zrobić innemu człowiekowi. Wieczna kotwica w plecy taksówkarzom. Nigdy więcej. Uber zyska dziś wielu klientów.
#patologia #oswiadczenie

https://www.facebook.com/Taryfa24/posts/1145796888764219
b.....u - Zobaczcie jaką "akcję" zrobili wczoraj w nocy taksówkarze w #warszawa 
Obl...

źródło: comment_807wlpgsqa9dWfyvMAgJMCmjWaIldcjJ.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykopiwniczanin: Jest to idiotyczne. I nie powinno być takiej opłaty, na szczęście można jeździć w Uberze, za lepszą kasę. ALE wtedy nie można oszukiwać, a jak już pisałem wczesniej to obraziło by honor oszusta, znaczy taksówkarza.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Patologia rodzi patologię. Ja oczywiście nie popieram samosądów ale państwo mimo, że czerpie z tego zyski nie zrobiło nic, żeby chronić taksówkarzy przed nieuczciwą konkurencją. A taksówkarze mogli przecież wypisać się z korporacji i zacząć jeździć dla ubera skoro uważają to za lepszy biznes. Wielu przecież ma własne samochody i tylko wnosi opłaty na utrzymanie centrali.
  • Odpowiedz
. A taksówkarze mogli przecież wypisać się z korporacji i zacząć jeździć dla ubera skoro uważają to za lepszy biznes. Wielu przecież ma własne samochody i tylko wnosi opłaty na utrzymanie centrali.


@dreaper: Musieli by wtedy być uczciwi i zgodzić się na to że nie da się kantować klienta. A to dla wielu obraza.
  • Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to w irlandii musisz mieć zdany egzamin na znajomość miasta żeby jeździć w uber. W Polsce nie trzeba?
  • Odpowiedz