Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jaką "akcję" zrobili wczoraj w nocy taksówkarze w #warszawa
Oblewali samochody z #uber smarem z odchodami. Cierpiarze jeszcze raz pokazali że reprezentują najniższy stopień zbydlęcenia. Jakim trzeba być skończonym chamem i burakiem patykiem robionym by coś takiego zrobić innemu człowiekowi. Wieczna kotwica w plecy taksówkarzom. Nigdy więcej. Uber zyska dziś wielu klientów.
#patologia #oswiadczenie

https://www.facebook.com/Taryfa24/posts/1145796888764219
b.....u - Zobaczcie jaką "akcję" zrobili wczoraj w nocy taksówkarze w #warszawa 
Obl...

źródło: comment_807wlpgsqa9dWfyvMAgJMCmjWaIldcjJ.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
@blubi_su: patologia w #!$%@?. I tak ludzie nie lubią złotów, a po takich akcjach niechęć wzrośnie.
Już od dawna mam plan, żeby przytrzeć jakiegoś taksówkarza, który będzie chciał na mnie wymusić pierwszeństwo, ale nie było okazji, teraz widzę, że mam dodatkową motywację, żeby utrzeć takiej #!$%@? nosa + samochodzik i dostać za to hajs.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Jestem ciekaw, czy faktycznie Legia jest w to zamieszana, czy chcą przyszpanować znajomością nazwy "nieznani sprawcy" - choć szczerze, wątpię, żeby kibice się bebrali w takie żenadopomysły
  • Odpowiedz
@blubi_su: A tak z ciekawości, jak ci podludzie rozpoznają które auto jest z ubera a które nie? Bo nie widzę żadnych naklejek czy czegoś w tym stylu i zastanawiam się, czy może zdarzyć się sytuacja że podwożę kogoś pod klub a tu mi ktoś auto uświni.
  • Odpowiedz
@1234samnie: przeważnie widać ze kierowca ma w uchwycie telefon z odpalona apka Ubera, kierowcy powinni sie wyposażyć w gaz i takiej złotówie zrobić niespodziankę ( ͡° ʖ̯ ͡°) ciekawe jak mu by sie jeździło resztę nocy z obolała morda
  • Odpowiedz
@blubi_su: Generalnie w komentarzach jadą po taksówkarzach jak po burej suce. Chyba efekt odwrotny do zamierzonego. A pewnie prędzej czy później odezwie się do admina policja bo ewidentnie wie o tej akcji coś więcej.
  • Odpowiedz
Rasowe kibole, kolesie z szalikami w tle lub kotwicą PW. Typowa patologia.


@blubi_su: Ale że co jest patologią? Osoby które usprawiedliwiają tych taksówkarzy czy kibice?
Przykre jest to jak próbujesz wszystkich zrównać do jednego poziomu...
  • Odpowiedz