Wpis z mikrobloga

@MiszczJoda: Już myślałem że to post na temat kurtek skórzanych i gotowałem sążnistą odpowiedź że ciuchy z włókna węglowego są dla kochających węgiel orków ze Śląska, a tu zaskoczenie, nie wiem jak się z tym czuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MiszczJoda: Zastanawiam się czy dożyję czasów, że ludzie będą sobie obcinać własne kończyny, żeby zamontować cybernetyczne :D. A jak na razie, to jesteś naszym mirkowym Jensenem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MiszczJoda:

w sprawie nogi to mnie się raczej nie da obrazic xD


Bo nie ma o co ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Kurcze, @MiszczJoda to tak prawilny mirek, śmieszek i ogólnie człowiek, że kiedyś wpadnę tam do Ciebie z wódką!:D
  • Odpowiedz
@BOTMICHAL: W sumie to już się przyzwyczaiłem i ciężko mi powiedzieć, dla mnie normalne xD

@Kossan: Jutro będzie naklejka, pochwalę się xD

@sajr: Nie boli jeśli lej jest dobrze dopasowany, ciężar ciała jest przenoszony na całą długość kikuta, u mnie już od kolana. Kilka razy mi się zrobił odcisk na samym dole kikuta właśnie jak już chudł
MiszczJoda - @BOTMICHAL: W sumie to już się przyzwyczaiłem i ciężko mi powiedzieć, dl...

źródło: comment_8pxPhYxDIguy3eO1gWrhfPIiob24kNaC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MiszczJoda: Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.
to po 10 sekundach masz

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator
  • Odpowiedz