Wpis z mikrobloga

@carver: dla mnie zdecydowanie najlepiej sprawdza sie appka na androida TickTick Dziala swietnie na telefonie i w przegladarce na kompie

@tony_soprano: na androida masz klawiature Swype, za pomoca ktorej mozesz dyktowac w dowolnej appce - ja tak robie we wspomnianym wczesniej TickTick
@carver: Polecam Wam aplikację HABITICA. Masz swoją postać, no i zapisujesz nawyki, rzeczy do zrobienia, oraz takie codzienne rzeczy, które musisz robić. Masz sporo różnych elementów grywalizacji. No więc za wykonywanie codziennie zadań określonych dostajesz jakieś tam #!$%@? expy, złoto i kupujesz sobie NOWE ZAJEBISTE BRONIE!!! Potem możesz dołączyć do ziomeczków w teamie i razem dbać o swoją produktywność niszczyć np potwora "Z loch śmieć", albo "Bazy-Listę"! Wow. No i ogólnie
@tony_soprano: kazde zadanie do wykonania jest osobna linia, do kazdego zadania masz mozliwosc przypisania przypomnienia (jest tego mnostwo - nawet zadania rekurencyjne), dodatkowo - jako zadanie mozesz dodac np. liste zakupow - wtedy kazdy produkt jest w osobnej linii z "checkboxami do odhaczania", masz rowniez swietne widgety. Jesli chcesz mozesz rowniesz do kazdego zadania w osobnym polu dodac dodatkowy opis. Ja przetestowalem kilkanascie aplikacji to-do na androida i ta jest najwygodniejsza