Wpis z mikrobloga

@karol12ek: Minecraft to bardzo fajna gra, opinie ma jaką ma przez youtuberów którzy się na nim wybili i przyciągnęli młodsze dzieci ale to nie zmienia faktu, że sama gra jest bardzo spoko.

  • Odpowiedz
@ThisIsMyDog: Sama gra praktycznie nie ma żadnego contentu. Trochę śmiecham bo zanim nie sprzedali tytułu Microsoftowi to nawet nie wiedzieli jak patche mają robić. Zresztą do tej pory nie ma tam co robić oprócz stawiania drewna i kamienia w milionie różnych kombinacji. Niby wprowadzili jakiś tam Ender czy smoka, ale jak na grę, która zdobyła popularność już ~5 lat temu(o ile się nie mylę) to ilość nowości jaką do niej dodali
  • Odpowiedz
@TX1683: Uważasz, że zestaw który składa się z dosłownie 4 klocków to dobry zestaw?

Bo o ile mogę się zgodzić, że dla dzieci Minecraft to takie wirtualne klocki tak nie wmawiaj mi, że ta gra dużo oferuje bo w takiej Terrari pewnie jest więcej przedmiotów, które w "przepisie" wymagają drewna, niż w Minecrafcie jest rodzajów klocków w ogóle.
  • Odpowiedz
przecież ta gra jest tak denna, że mnie na widok miniatury na youtube mdli. Naprawdę jakbym miał w takie coś grać, to wolałbym kupić te klocki i pobawić się nimi z siostrzeńcem... Minecraft to gra dla umysłowo #!$%@?ętych
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: W Minecrafcie są 4 klocki? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Samych sześcianów jest kilkadziesiąt rodzajów, a do tego dochodzą obiekty o innych kształtach jak drzwi, czy płoty.
Minecraft to bardzo dobry komputerowy ekwiwalent klocków. Do tego dochodzi element eksploracji, bo wygenerowany teren jest często bardzo ciekawy i w zasadzie nieskończony.
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: @karol12ek: Daje popis wyobraźni, planowaniu, budowaniu, wymaga kreatywności, a mechanizmy które tam można budować za pomocą red sandu mogą być naprawdę skomplikowane, opierają się na bramkach logicznych. W dodatku można grać z kumplem po sieci, co buduje nić porozumienia i wymaga współpracy oraz lepszego planowania. Hm, jak dla mnie to całkiem sporo.
Natomiast pochwalcie się w co wy gracie, bo póki co to #bekazwas
  • Odpowiedz
@TX1683: Widzę, że szkoda strzępić ryja skoro nawet nie rozumiesz prostej alegorii.

W Terrari - grze, która osiągnęła sukces, ale nie taki jak Minecraft i stworzonej przez mały zespół - jest 35 rodzajów drzwi. W Minecrafcie - jednej z najlepiej sprzedających się gier w historii, na dodatek należącej do 90-miliardowej firmy jest ich 7.

pochwalcie się w co wy gracie


@Dawidinho8: Nie wiem co to ma do rzeczy, ale jak
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: A co Cię tak dupsko boli o tę Terrarię? Ja próbowałem i nie wciągnęła mnie nawet w 10% tak jak Minecraft. Może dlatego że właśnie wszystkiego jest tam za dużo? Może dlatego że to 2D a Minecraft jest w 3D, co daje więcej możliwości? A może po prostu coś tak nieuchwytnego jak 'gameplay', coś niemierzalnego grafiką, ilością dostępnych surowców, ani żadnymi innymi statystykami, a po prostu radocha z gry, to,
  • Odpowiedz
~~Minecraft~~ Fortnite to najgorsze gówno. Nie cierpię #!$%@? tych #!$%@?ów co w to grają, zero szacunku do takich #!$%@?ów. Mówice co chcecie, ale jak mnie tacy #!$%@?ą, to #!$%@?...
  • Odpowiedz