Wpis z mikrobloga

Pewnie wszyscy na tym pasie skręcali i nie chcial zwalniać.


@Sepzpietryny: Gdzie Ty tam widzisz zjeżdżające auto przed tym Peugeotem? Jedno jedyne zdążyło zjechać dawno przed tym jak zaczął zmieniać pas. Dodatkowo zmieniał pas na linii ciągłej. Za tunelem jak chciałem zjechać na bok obejrzeć auta, łaskawie dał dyla. W tłoku za tunelem nie było sensu go gonić, żeby więcej szkód nie narobić.
@trololo55: Wyobraź sobie geniuszu że jeżdżę bardzo dużo i doskonale wiem jak należy wykonywać takie manewry! Spróbuj teraz w gęstym ruchu miejskim zmienić pas tak jak piszesz? Zmieniając pas dodaje się gazu a kultura i dobry obyczaj (rozsądek pominę) nakazuje przyhamować w takiej sytuacji!
dlaczego nie zwolniłeś


@kiszczak: Sam akurat spojrzałem w lusterko, bo zdawało mi się, że zbliża się do mnie inne auto. Jak odwróciłem wzrok na drogę z zamiarem dokończenia wyprzedzania Peugeota i zjechania na prawy pas, widziałem już tylko jak zajeżdża mi on drogę. Ot i cała filozofia. Przy prędkości 70-80 km/h wystarczyło, żebym nie zauważył jego manewru wystarczająco wcześniej. A jak widać na filmie, różnica prędkości między nami była dość spora.