Wpis z mikrobloga

Przy tak #!$%@? opozycji parlamentarnej to w 2020 roku jeszcze się doczekamy prezydenta Biedronia i premiera Zoidberga ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@starface: Uważam, że jesli do tego czasu nie nastąpi inwazja obcych, oraz nie uderzy w nas asteroida, jest to najbardziej realna opcja. Szczególnie, że juz widać, że PiS w następnych wyborach raczej nie ma szans za wygraną. Kukiz jest za bardzo rozdrobniony....
@Andreth: Imho .N robi ogromny błąd PRowy, że zupełnie nie widać ich na ulicy. Posyłają do boju swoje prawniczki, ekspertki od szkolnictwa itp. na komisje parlamentarne, do TK i gdzie jeszcze mogą ale w sumie to nic z tego nie wynika, nie mają pomysłu jak się przebić przez mur #!$%@? większości parlamentarnej i na tym tracą. O ich własnych inicjatywach prawnych też jakoś głucho. Jak na nich patrzę to widzę takie
@starface: moge tylko dodać, że serio wierzę w niskie podatki, wolny rynek i całe to #!$%@?, głosowałem na Korwina, ale jak widzę że cała ta pseuda prawica, te wszystkie hasła nic nie znaczą i mam partiokrację idiotów, a Korwin nadal po prostu jest starym dziadkiem który nic konkretnego nie zrobi, to mimo że mam inne poglądy byłbym skłonny dac szansę pierwszej prawdziwie zachodniej i nowczesnej partii w tym kraju czyli RAZEM.
Imho .N robi ogromny błąd PRowy, że zupełnie nie widać ich na ulicy.


@starface: Zrobili ogromny błąd PR-owy, że pozwolili KOD 'ukraść' sobie manifestację 12.03 w W-wie - to była ich inicjatywa i organizacja, nie KOD-u. A dzisiaj starszy pan na ulicy dał mi petycję .N o przestrzeganie ładu konstytucyjnego do podpisania. (Można wziąć z ich strony, wydrukować, podpisać, dac ludziom, wysłać.) Nie tak widowiskowo jak Razem, ale robią dużo.

Teraz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ:

MOze jesteśmy za biedni na ich wymysły


A widzisz cumplu tu bym polemizował, bo Skandynawowie ze swoim modelem zrównoważonego rozwoju też w sumie startowali z poziomu dziura w dupie. Być może to kwestia rzucenia idei na bardziej podatny grunt - wysoki kapitał społeczny itp. Ale z drugiej strony tylko mając odpowiedzialną klasę polityczną można taki kapitał wytworzyć. Obywatel widząc #!$%@? przykład idący z samej góry będzie czuł przyzwolenia na łamanie