Wpis z mikrobloga

@Ripp: Po pierwsze primo: jaki masz budżet? Po drugie primo: co Ci się podoba - Mki? AK? G36? Po trzecie primo: czy masz już resztę sprzętu - ATESTOWANE okulary? Ewentualnie maska? Przeszukaj też wmasg.pl. Na pewno znajdziesz sporo potrzebnych informacji.
@boberczus: No to napisałem, że 600zł. :P Najbardziej mi się AK i Mki podobają, ale ziom mówił, że emki to minimum za 800zł inaczej szybko się #!$%@?. G36 takie sobie.
Ten Val jest spoko jeżeli umiesz coś pogrzebać w replice bo po włożeniu trochę pracy są wychwalane. Ogólnie z względnie tanich M4, chyba specna najlepiej się prezentuje. Za 700zł można dorwać już wersje z szynami. całkiem przyjemne zewnętrznie i bebechy też raczej bezawaryjne. Po czasie możesz w niej wymienić gumke potem lufę, i akumulator na lipo.
@Ripp: ślepy jestem :P. W takiej cenie masz kałaszki i gietki bez żadnego problemu. Z modeli, to najlepszą opcją jest w tej chwili chyba seria RK od Boyi. Najlepiej z dopiskiem -S. Jeśli chodzi o Mki, to: Specna Arms to jest chińczyk i jak to chińczyki mają w zwyczaju - ich QA kuleje. Niby są z metalu, ale jest on kiepskiej jakości. Najlepszą opcją moim zdaniem, są repli od G&G -