Wpis z mikrobloga

@bodzi_dzwunik: karty pamięci i tak nie nadają się do nagrywania 4k więc słaby argument. Pamięć UFS 2.0 w galaxy s6 osiąga 28x więcej operacji i/o na sekunde niż zapewnialaby karta pamięci. No i jak komuś mało to może kupić wersję ze 128 GB pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja się zastanawiam na co to komu. Drogie miseczki, tak mi się szczerze przyznajcie, który z Was ma na swoim telefonie zapchane, 32 GB jak w s6, wartościowym contentem?


@gonzo91: ja mam zapchaną już drugą kartę 128 GB, muszę kupić następną. Po co takie pytania w ogóle?
@MrOsamaful: nie chodzi o archiwizację tylko ich dostępność.

podpowiadam: gówno cię to obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) argument z cyklu "na #!$%@? komu więcej niż 32GB pamięci" jest słabiutki. Coś w stylu "Przewiduję, żę nikomu nie będzie potrzebne więcej niż 64kb pamięci RAM" Billa Gatesa.

Tylko, żę on przynajmniej miał pojęcie o czymkolwiek.
@durielek: no tak, nie ma to jak chcieć używać czegoś niezgodnie z przeznaczeniem a później narzekać że ktoś wytyka głupotę takiego postępowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakiś dowód że Bill Gates tak powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
@MrOsamaful: obiektywnie to powiedzenie szajsung z nieba nie spadło. Samsunga zamieniłem na LG II 3, póżniej na LII 5 (obydwa nówki ze sklepu) - nie narzekam, oczywiście to nie jest poziom iphona, ale mulą o wiele mniej niż tamten szajsung w większej cenie. Co ciekawe przed tym miałem tez LG GB220 i powiem - świetny telefon za 180zł. Szkoda, ze takich nie robia.
W ogóle jest syf na rynku, myślalem, ze
@DOgi: Nie kłam, nie ma aktualizacji do 6.0 w Polsce dla sprzętu z wolnego rynku, dostało Orange i T-Mobile, a aktualizacje idą z serwerów Samsugna i to on decyduje co komu wypuszcza. I nie od paru miesięcy tylko dopiero od końca lutego idą aktualizacje. Jakaś #!$%@? Kenya dostała, a u nas nic. Żenada i żal.

Tu sobie zobacz:
http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G920F/

Edit: a nie, sory, Kenya dostała dopiero 5.1.1 xDDDDDDD