Wpis z mikrobloga

Dziś wpis około-podróżniczy. Otóż kilka ładnych lat temu wybraliśmy się ze znajomymi w Jurę Krakowsko-Częstochowską. W okolicach zamku w Olsztynie cyknąłem sobie taką oto fotkę. Zdjęcie wydawało mi się dość dobre do obróbki HDR, tak też je więc przerobiłem i wrzuciłem do serwisu Devianart. Cieszyło się tam dość duża popularnością i miało sporo ściągnięć (tych darmowych rzecz jasna). Z ciekawości zerknąłem w wyszukiwanie obrazem, żeby zobaczyć gdzie fotka trafiła. No cóż... I tutaj moja dobra rada - jeśli nie chcecie żeby z Waszymi zdjęciami działy się później dziwne rzeczy (mnie to akurat rozbawiło, ale wiem że ludzie są różni) UWAŻAJCIE gdzie je wrzucacie. Inaczej może je wykorzystać jakiś arabski książę. Jak w moim przypadku:
RAK INSTANT

Zapraszam do śledzenia wpisów podróżniczych i około-podróżniczych z #librarianontheroad

#fotografia #historiajednejfotografii #rakcontent #rakinstant #wtf #wtfcontent #heheszki #humorobrazkowy #humor #turystyka #podroze #podrozujzwykopem
centryfuga - Dziś wpis około-podróżniczy. Otóż kilka ładnych lat temu wybraliśmy się ...

źródło: comment_YT5DWlfnARf8iKlAPBzkNHxnI7bD6fwO.jpg

Pobierz