Wpis z mikrobloga

@demagog: To był wielbłąd Żiru. Reszta była tylko konsekwencją tego błędu. Właśnie obrona robiła co mogła, żeby powstrzymać Barcę po tym dograniu Girouda do Messiego.

Proszę wskazać moment w którym obrona dała ciała bo jak zwykle wyplusowany koment, a wartości merytorycznej zero - kwintesencja wykopu( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iamsearchingforthetruth: No nie powiesz mi, że Arsenal grał dziś dobrze w obronie. Pierwsza bramka- bezsensowy drybling przedostatniego obrońcy na swojej połowie w konsekwencji bramka. Drugi gol padł po kryciu na radar Suareza. Trzecia bramka to kumulacja złego wykopu piłki przez bramkarza, złego zagrania Żiru i zwykłego niefarta- można było wygrać przynajmniej jedną z tych dwóch przebitek, tuż po błędzie. Jeśli więc mówisz, że Kanonierzy dobrze zagrali w obronie to musisz być
@demagog:

- można było wygrać przynajmniej jedną z tych dwóch przebitek, tuż po błędzie.


Która z nich jest dla Ciebie oznaką tej niezdolności bronienia? Dalej zostaję przy tym że w tej sytuacji robili co mogli, Barcelona trochę więcej szczęścia, dobre czytanie gdzie może być zaraz piłka przy stykowych i tyle. Większych błędów nie wykryłem. Taka jest piłka, ale mówienie o "dnie" w tym akurat przypadku przedstawionym na gifie jest wielce przerysowane.
@iamsearchingforthetruth: Ale czytać to mógłbyś się nauczyć. Przede wszystkim w swojej wypowiedzi odniosłem się do gry defensywnej Arsenalu w całym meczu, jeśli po pierwszym komentarzu miałeś jeszcze jakieś wątpliwości, to drugi powinien je rozwiać. Wyrwałeś również jedno zdanie z kontekstu dotyczące tego gifa i próbujesz mi udowodnić, że Arsenal zagrał świetnie w obronie? Litości, błąd przy wprowadzaniu piłki przez bramkarza to również jest błąd defensywy.
@demagog: Kurcze...w żadnym momencie nic Ci nie chcę udowadniać. Nie wiem gdzie to przeczytałeś. Niekoniecznie ja tu nie umiem czytać ze zrozumieniem no ale już raczej nie warto kontynuować dyskusji jeżeli jeden mówi o gifie a drugi o całym meczu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do całego meczu: Jakiś tam pomysł Arsenal miał, ciekawa opcja z tym wysokim pressingiem, choć kosztowna kondycyjnie jak Barca przedzierała się przez tę