Wpis z mikrobloga

Mireczki miał ktoś tracking w formie YT16074110774*****? Czymś takim podpisanym u nich na stronie jako bpost gearbest wysłał mojemu bratu telefon. Nie wygląda to zbyt prawilnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gearbest #tracking #zakupyzchin #itemyzchin
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trollasek: Długo już czekasz?
@AliPaczka: Sprawdzam i monitoruje na bieżąco( ͡º ͜ʖ͡º), ale po dotarciu do Polski chyba już nic nie będę widział. Mam nadzieje, że kiedyś dotrze do adresata( ͡° ʖ̯ ͡°) Macie jakieś statystyki odnośnie tego operatora?
  • Odpowiedz
@Janusz: Mi ostatnio przesłali numer trackingowy, który był nie do sprawdzenia końcówka XX, a po ponad tygodniu drugi numer. Przy pierwszej paczce było nawet zdjęcie tej paczki z numerem, potem po tygodniu zmienili numer i zdjęcie poczta z szwedzkiej zmieniła się na holenderską. Że im się opłaca robić zdjęcia paczek których nie wysyłają?
Druga paczka jest już w Holandii zamawiana 10 lutego.
Jak dla mnie to drugie zamówienie z gearbest
  • Odpowiedz
@gebur: Tutaj tez jest foto i numer działa na Alipaczce więc chyba wysłane( ͡° ʖ̯ ͡°) To jest jakaś tragedia, do tej pory uważałem gearbest za dobry sklep...
  • Odpowiedz
@AliPaczka: o 2 dolary nie bede takich rzeczy robil :P
tym bardziej, ze z gearbest mi sie fajnie wspolpracuje z powodu ich punktow, ktore tak ladnie rozdaja
no ale napisze jeszcze do nich, bo cos nieogarniaja
  • Odpowiedz