Wpis z mikrobloga

@konturhoryzontu: rn3pro miał premierę w styczniu 2016. I nie dość, że już jest na niego rom global, bez chińskich śmieci to jest też root i rom multilanguage xiaomi.eu. Ale ty oczywiście się sugerowales tym przeswietnym postem acida z miuipolska, który zamącił i #!$%@? wniósł. Teraz się ludzie xiaomi przestraszyli.
@konturhoryzontu: to nie przeczytałeś do końca. Będzie problem z wgraniem Miui polska (custom miui). Za to polski będzie normalnie w oficjalnych wydaniach Miui global ;) Tak więc w ogóle nie trzeba będzie grzebać.
@Lanc: Tylko najpewniej na ów globalu języka polskiego nie uświadczymy niestety ze względu na to, że to tel tylko na rynek chiński oraz hinduski.
Wiesz może jak wyglądają tłumaczenia na romie xiaomi.eu? I czy każdy RN3Pro da się zrootować, nie ma problemu ze sprzętem na najnowszym romie?
Za to polski będzie normalnie w oficjalnych wydaniach Miui global ;) Tak więc w ogóle nie trzeba będzie grzebać.


@Lanc: Na samym języku polskim mi tak bardzo nie zależy jak na GPlay. Bez tego drugiego jak dla mnie mija się z celem kupowanie Mi5, ale po Waszych wypowiedziach wnioskuję, że nie mam co się obawiać kłopotów z Google Play (tak naprawdę wymieniony artykuł lekko mnie zaniepokoił, ale zastanawiać się zacząłem jak
@Seal: wiesz że wszystkie xiaomi są tylko na rynek chiński i wybrane modele dodatkowo na indyjski? Nie ma żadnej innej dystrybucji. A indyjski ma wersję Global i właśnie w wersji Global Miui będzie język polski.

Póki co żeby zrootowac to trzeba odblokować bootloader, a z tym jest jeszcze problem bo apka do unlocka glupieje (zgodę na unlock dostałem w ciągu 7 dni od złożenia prośby).

Xiaomi.eu korzysta z tłumaczenia acida (tego
Póki co żeby zrootowac to trzeba odblokować bootloader, a z tym jest jeszcze problem bo apka do unlocka glupieje (zgodę na unlock dostałem w ciągu 7 dni od złożenia prośby).


Gdybym przeczytał to wyżej, bez tego:

wrzucenie gplay to żaden problem ;)


@Lanc: to naprawdę zacząłbym się niepokoić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cholera zrobiłem się totalnym laikiem, chyba czas nadrobić zaległości i doczytać co się z czym