Wpis z mikrobloga

@aWielki: czyli najlepiej sugerować się chyba rozpiską na lubimyczytac.pl, tak? Są tam podane ceny książek w poszczególnych księgarniach, tylko właśnie nie wiem, czy we wszystkich ;)
  • Odpowiedz
@Banderoza: Ale ja chcę książkę z którą usiądę przy kawce i sobie poczytam. Nie mam nic do e-booków, ale po prostu wolę wersję papierową z sentymentu, bo książka, to musi być książka ;)
  • Odpowiedz
@aWielki: Przerzucam się na księgarnie internetowe, bo po ostatniej wizycie w empiku powiedziałem nigdy więcej. Oczywiście mądry Polak po szkodzie, bo dopiero po zakupach sprawdziłem ile wydałbym w internecie i zaoszczędzić idzie ok 30%
  • Odpowiedz
@karol12ek: różnie - trzeba polować na promocje - wtedy jest najtaniej. Dodatkowo, niektóre księgarnie internetowe mają to, czego nie znajdziesz w innych. Lubimyczytać to ew dobra wskazówka, ale nie podaje wszystkiego, czasami są promocje typu "sympatyczna cena" i tego nie jest w stanie oddać informacja o cenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@karol12ek: nieprzeczytane.pl jak dla mnie najlepsza księgarnia.
Ale szukaj też po innych bo raz mi sie zdarzyło ze inna księgarnia miała książkę o 10 zl taniej.
  • Odpowiedz