Wpis z mikrobloga

1. Sprzedawaj terrarium
2. Napisz, że jest dla węży
3. Klientka wsadza węża
4. Terrarium się rozdupca, bo jednak nie jest dla wszystkich węży, ale tylko dla węża zbożowego
4,76. Korwin
5. Szukaj pomocy na wykopie, bo klientka domaga się swojego
3! Brak profitu

@Khaleesi #khaleesicontent #januszebiznesu
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atencyjny_Gerbil: @Khaleesi: niestety ale ten mireczek miał rację. Nie chodzi o kasę, tylko o to że chciałem oglądać lotopałanki (ba, chciałem przyjechać ale zwierzaki już się zmieniły) a teraz już nawet nie mam pojęcia co jest mirkowym zwierzakiem.

A na stream nigdy się nie załapałem. Nawet nie wiem czy był jakiś puszczony z lotek, bo do momentu kiedy przeglądałem tag ciągle czytałem o wpłacaniu większej ilości kasy na
  • Odpowiedz
@vasil: sam robilem w sklepie i wiem jaka to praca. Az tak ciezko nie jest. Swoja droga nie czyscisz tego codziennie tylko raz w tyg. I zazwyczaj jest podzielone. Np. Poniedziałki- wymiana 1/3wody w zbiornikach
Srody - wymiana trocin u smierdzieli ( ͡º ͜ʖ͡º)

Uchodzi za janusza biznesu bo wciska mirkom zwierzaki w cenach sklepowych, którzy są przekonani ze to cebula w kit xD gdzie
  • Odpowiedz
@vasil:

szkoda strzepic ryja

Nie mam cyckow, i sesji zdjęciowej w hawajkiej stylizacji. A jak ktos serio chce weza to najpierw czyta fora z czym to sie je, i tam masz dzial sprzedazy i mozna sobie poczytac co ile kosztuje.
  • Odpowiedz