Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki, stał się cud!

Mirabelki, ślijcie swoje #niebieskiepaski na wykłady profesora Vetulaniego!

Mój niespełna 34 letni #niebieskipasek był wczoraj na takim wykładzie i wrócił do domu zapłodniony rewolucyjną myślą, na którą nie zdołał wpaść samodzielnie przez całe swoje dotychczasowe życie...

Otóż prof. Vetulani, jak to on - sypał żarcikami jak z rękawa. Jeden z dowcipów szczególnie zapadł w pamięć mojego wspaniałego niebieskiego paska. A oto i on...


I tak oto niebieski pasek po raz pierwszy w życiu przekroczy prób sklepu wypełnionego świecącymi afrodyzjakami dla kobiet. Trzymajcie za niego kciuki, aby nie poległ w tej misji.

#truestory, #logikaniebieskichpaskow, #logikarozowychpaskow
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shanny: Nie oraj, wiem i też do tego podchodzę z dystansem. BA! Nawet uważam że to całkiem spoko że kobiety się czasem sprzedają za jakieś świecidełka, bo nie trzeba się zastanawiać co i jak tylko rzucić bilonem i po sprawie ;] Mimo wszystko wiedz że #niebieskiepaski szukają (do związku) panien które mają ochotę na seks bez wspomagaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@awgfrew: To nie jest sprzedawanie się, tylko kwestia więzi. Bilionem to możesz rzucić prostytutce. Jak chcesz, żeby Twoja dziewczyna albo żona chciała się z Tobą kochać, to musisz się angażować w relację z nią uczuciowo, adorować ją i pomagać jej np. w domu, bo raczej żadna kobieta po trzech godzinach tańca z odkurzaczem i garami nie wskoczy chętnie w seksowną bieliznę. Po prostu szanować ją i sprawiać, by było jej
  • Odpowiedz
@Shanny: tym razem pozwolę sobie na odrobinę powagi – ale poza tym nie psujmy zabawy. Niestety dla wielu mężczyzn (między innymi kilku spośród tych, którzy odezwali się pod moim postem) kobieta może być tylko jednym z dwóch – albo dziwką, albo świętą. Sama myśl o tym, że może jej sprawić przyjemność bycie obdarowaną przez swojego ukochanego biżuterią, już stawia ją w oczach takich panów w jednym szeregu z harpiami i
  • Odpowiedz
@mala_rybka: Dać podarunek mojej kobiecie? Oczywiście! Dać podarunek mojej kobiecie w zamian za seks? A niech kur*isko szuka sobie nowego faceta.
"Niestety dla wielu mężczyzn (między innymi kilku spośród tych, którzy odezwali się pod moim postem) kobieta może być tylko jednym z dwóch – albo dziwką, albo świętą." - Jeśli to bicie piany do mnie, to pokaż mi gdzie takie coś napisałem?
@Shanny:
"Konieczna jest bliskość, zapewnienia o
  • Odpowiedz
@awgfrew: Nie za świecidełko jako takie, ale za okazanie milości i zainteresowania. A miłość można też okazać prezentem, chociaż wiadomo, że nie to jest najważniejsze i żadne świecidełko ani żaden kwiatek nie pomoże, jeśli nie ma bliskości, zrozumienia i innych rzeczy niezbędnych w związku.
  • Odpowiedz
@awgfrew: nie unoś się, bo specjalnie dla Ciebie napisałam również to

bez urazy @awgfrew, być może to w ogóle nie jest o Tobie


Natomiast bez wątpienia należysz do tych ludzi, którzy mają spore problemy z odróżnianiem żartów od informacji w typie faktów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz