Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki, stał się cud!

Mirabelki, ślijcie swoje #niebieskiepaski na wykłady profesora Vetulaniego!

Mój niespełna 34 letni #niebieskipasek był wczoraj na takim wykładzie i wrócił do domu zapłodniony rewolucyjną myślą, na którą nie zdołał wpaść samodzielnie przez całe swoje dotychczasowe życie...

Otóż prof. Vetulani, jak to on - sypał żarcikami jak z rękawa. Jeden z dowcipów szczególnie zapadł w pamięć mojego wspaniałego niebieskiego paska. A oto i on...


I tak oto niebieski pasek po raz pierwszy w życiu przekroczy prób sklepu wypełnionego świecącymi afrodyzjakami dla kobiet. Trzymajcie za niego kciuki, aby nie poległ w tej misji.

#truestory, #logikaniebieskichpaskow, #logikarozowychpaskow
  • 35
  • Odpowiedz
@awgfrew: Ale wiesz, że to jest żart?

Poza tym, każda kobieta chciałaby dostać jakieś świecidełko albo zostać zaproszona na kolację i wiele miałoby po dostaniu tego większą ochotę na seks. Nie dlatego, że są materialistkami, które traktują seks jak nagrodę, ale dlatego, że po takim romantycznym wieczorze po prostu czują się rozluźnione, kochane i mają ochotę. Czują, ze on się stara bardziej niż zwykle, kiedy wraca do domu i czeka
  • Odpowiedz
@mala_rybka:

I tak oto niebieski pasek po raz pierwszy w życiu przekroczy prób sklepu wypełnionego świecącymi afrodyzjakami dla kobiet. Trzymajcie za niego kciuki, aby nie poległ w tej misji.

Nie wiem czemu, ale przeczytalem "niebieski piesek".

po tylu latach związku mam prawo w końcu sprostytuować się za jakieś świecidełko!

Jasne, ze masz. Ludzkosc by dawno wymarla gdyby kobiety tak nie robily. Tylko po co tyle hipokryzji i wmawiania niebieskim, ze
  • Odpowiedz