Wpis z mikrobloga

@dcoder: wydaje mi sie ze ma na mysli przekazanie informacji ? Jakby nie byl zainteresowany domniewam ze napisalby "im sorrry we are not interested" chyba ze pasuje i to ma na mysli XDD wybacz literki padam na ryj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kazam: no wlasnie dziwna sprawa, bo najpierw napisalem oferte do goscia bezposrednio, a teraz przez formularz kontaktowy firmy. Wspomnialem w formularzu, ze juz wyslalem oferte do (załóżmy) Mietka, ale nie wiem czy mail doszedl (czy moze wpadl w spam, itp.) i dostalem cos takiego "We will be passing, thanks, Mietek" wiec nie wiem czy mial na mysli, ze przekażą wiadomość (ale sam Mietek odpisuje, że przekaże Mietkowi?), czy moze mial po
@dcoder: Ja sądze, ze mówią o tym iż przekażą to. To jakieś biuro pośrednictwa czegoś, czy reprezentanci kogoś, coś takiego?

Ciężko to wyczuć bez kontekstu po za tym, ze to odpowiedź na ofertę.

Jezeli mieliby odpuszczać, tak jak stwierdził @ch1nczyk: to raczej napisaliby nie w tym czasie. Czas ciągły wskazuje, ze będą podjęte jakieś działania - będziemy przekazywać/podawać.
@kazam: ale to nie zarzutka :)
@Chaczins: zobaczymy, moze cos jutro odpisza, choć teraz odpisał mi ten sam typ co do niego napisałem wcześniej. W sumie on jest współzałożycielem, kto wie o co mu chodziło... Dzieki wszystkim za pomoc, idę spać bo juz prawie 5 :)