Wpis z mikrobloga

@bamsebjorn:
Nie chodzi o to ile się czeka, chodzi o to że te ciule robią to specjalnie.
Przecież mogłi powiedzieć wczesniej o badaniach.
A jak im źle to niech sp..ją do prywatnego sektora.
Pozostaje chyba jedynie zrobic badania w Czechach i zażądać od NFZ zwrotu kasy. Pytanie czy oddadzą.
@RzecznikWykopu:
Ja mam propozycję.
Trzeba masowo żądać komputerowej czytelnej kopii całej dokumentacji medycznej.(do czego kazdy ma prawo)
Jak się znajdzie kilka milionów wnioskow i beda musieli swoje bazgroły u grafologa odszyfrowywac i każdy błąd poprawiać bijąc pieczątkę (taki jest obowiązek) i kazdy przekręt tuszować to się narobi zadyma taka że hej.
@RzecznikWykopu:
A te stare lochy co ani komputera, ani pisac czytelnie, nie mowiąc o językach obcych to są najgorsze.
Pindy nie tylko żrą za naszą kasę, szkodzą pacjentom to jeszcze blokują młodszych którzy potrafią więcej i lepiej.
Konowały mają jedną zasadę chronić swoje dupska w 1 kolejności.
Potem te stare pudła pójda na emeryturę za kilka k z naszej krwawicy za to że połowę życia odp..ły fuszerkę kosztem ludzkiego zdrowia za
@RzecznikWykopu:
Ja im się nie podoba to niech zdejmą naklejki NFZ. Zobaczymy ile dni wytrzymają za własne pieniądze. Będą brali 5 zł za wizytę i tyle nawet im nie dadzą.
I jeszcze niech przestana blokować młodych bo ciule limitują ilość aplikacji lekarskich każdego roku. Za to powinno być więzienie.
A ta zasada że lekarz ma obowiązek chronić dupe gnoja który spierdzielił robotę bowinna byc karalna. Lekarz za chronienie kumpla powinien odpowiadać
@RzecznikWykopu:
I jeszcze Ci bezczelnie konował powie ironicznie "a czyja to wina?"
No ale że lekarze masowo głosują na PO i N. to już się nie przyznają.
I jeszcze te naklejki zielonogórzan na drzwiach, nic tylko walić.
Rodzinny dostaje 150 zeta od pacjenta za samo siedzenie a badania idą z tej samej puli co jego wypłata więc żadnych nie zleca!
I to wszystko są prywatne firemki za nasze podatki.
CO TO
@RzecznikWykopu:
Mówię CI, trzeba zacząć od masowych pism o przesłanie kompletu dokumentacji w wersji czytelnej.
Już widzę tąpanikę.
I drugie (to się nadaje na osobny wykop) to masowe zgłaszanie się po loginy do kont ZIP i sprawdzanie co tam się dzieje.
A dzieje się bardzo źle.