Wpis z mikrobloga

@spider: rozne szkoly slyszalem, mnie uczono ze jak sie pozostaje na glownej to sie nie wbija kierunku (#!$%@? oczywiscie od roznych skrzyzowan itd gdzie wiadomo ze trzeba wrzucic kierunek)
@spider: jak nie zmieniasz pasu to użycie kierunkowskazu nie jest konieczne, aczkolwiek jeżeli włączysz to nie jest to też błąd, jak robiłem prawko to idealnie taką samą sytuację przedstawiłem instruktorowi
@djmatthaeus: @-PPP-: @cocaine01: @URBN_Rider: @kryszaldo: @Marton: @notrzeba: @volter11: @simargl_: @volter11: @517-:
Znaki pokazujące przebieg drogi z pierwszeństwem nie mają jakiegokolwiek powiązania z obowiązkiem lub brakiem konieczności sygnalizowania zamierzonych manewrów. One wskazują przebieg drogi głównej. Zgodnie z kodeksem należy sygnalizować zawczasu i wyraźnie zamiar wykonania zmiany kier. jazdy lub zmiany pasa ruchu. Skoro skręcamy w lewo to sygnalizujemy, skoro jedziemy prosto (zjeżdżając
@spider: Spoko wrzuć tutaj normalne skrzyżowanie z łamanym pierwszeństwem to będziesz miał wysyp ekspertów że nie wrzuca się kierunków bo jedziesz cały czas z pierwszeństwem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)