Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@myrmekochoria: Hło hło hło, nie przyjmujemy konstruktywnej krytyki, jesteśmy gwiazdą na Wykopie :)
Rozumiem tekst, mój zarzut był w drugą stronę - Twój styl pisania sugeruje, że piszesz dla dzieci / młodzieży, albo dla trochę mniej ogarniętej publiki. Osobiście nie lubię tego, uważam taki styl za infantylny i traktujący czytelnika jak debila i nie widzę powodu, żeby to ukrywać. To nie jest obraźliwa uwaga, tylko moje odczucie jako czytelnika.

I dla
  • Odpowiedz
@misja_ratunkowa: "Hło hło hło, nie przyjmujemy konstruktywnej krytyki, jesteśmy gwiazdą na Wykopie :)" albo " Nie udawaj wielkiego literata, któremu nie można powiedzieć słowa krytyki" czy " I dla Twojej wiadomości - sztuka pisania nie jest mi obca".

Nie jest Ci głupio, gdy piszesz takie rzeczy do człowieka, którego nie znasz? Nie osłabiaj mnie na popołudnie... . I jak na osobę która zna arkany pisania zapominasz o najbardziej podstawowej rzeczy, która
  • Odpowiedz
@myrmekochoria: Przypomnę tylko, że jedyne co napisałam na początku, to że mam uwagi co do stylu, ale ogólnie dobrze piszesz (nie zarzucałam, że jesteś ignorantem - tylko że pewne zwroty wywołują takie niekorzystne wrażenie, w końcu może chciałbyś o tym wiedzieć). Po czym wytknąłeś mi infantylne dzieciństwo (co?), niezrozumienie tekstu i brak podstawowej wiedzy na temat stylów literackich.

Nie jest Ci głupio, gdy piszesz takie rzeczy do człowieka, którego nie znasz?
  • Odpowiedz
@myrmekochoria: Dawno temu czytałem książkę z lat dziewiędziesiątych o tym że Otzi to sprytna mistyfikacja. Na przykład, nie zgadzały się z niczym izotopy metalowych (miedzianych) elementów uzbrojenia , co sugerowało by ich współczesny wytop. Tatuaże są identyczne z tymi jakie mają ciała wydobyte z kurhanów gdzieś na Syberii. Nie pamiętam niestety jak się nazywała ta kultura ale ich wiek też wynosił 5000 lat.
  • Odpowiedz
@misja_ratunkowa: Okej. Nie wiem, jaki jest Twój problem, a ja jestem miły, więc odpowiem i dopowiem odnośnie rebusa. Magia ziemi, magia ognia, magia powietrza, magia wody - magia nauki. Słynna turowa gra z przełomu dekad - odnośnie infantylnego dzieciństwa.

"Ty piszesz to o mnie, czy o sobie?" Nie ma nic lepszego niż zabrać coś co ktoś napisał i skierować bez wysiłku przeciwko niemu - nie siląc się nawet na jakąś kreatywną
myrmekochoria - @misja_ratunkowa: Okej. Nie wiem, jaki jest Twój problem, a ja jestem...

źródło: comment_I0JPeFuXGzGRum47vDJKTyHihINp2tEp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz