Wpis z mikrobloga

Przyjaciele, szukam dobrego serialu do obejrzenia. Obejrzałem już m.in.

* #breakingbad (arcydzieło, każda akcja ma swoją reakcję)
* #got (arcydzieło, czekam na 6 sezon)
* #mrrobot (Bardzo dobry serial, moje klimaty, czekam na kolejny sezon)

Oglądałem też #vikings, ale 2 sezon strasznie się dłużył. Do tego te wybory Regnara.. niezrozumiałe.

Obecnie oglądam #bettercallsaul, nowy sezon jest nieziemski. Oczywiście cieszę się, że za Saula zabrał się sam Vince Gilligan, który stworzył Breaking Bad. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio wiele się nasłyszałem o #houseofcards jednak nie wiem czy będą to moje klimaty. Nie mniej jednak chętnie zobaczę, bo według rankingów to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat.

Czy jest może jeszcze jakiś serial godny polecenia ? :)

Z góry przepraszam jeśli uraziłem kogoś tagami :(

#seriale
  • 42
  • Odpowiedz
@Marcinox: I jeden z najlepszych seriali francuskich - Bezkarni (Braquo). Wyszły 3 sezony, pierwsze dwa są z lektorem, ale do trzeciego niestety nawet napisów nie ma. A mocny jest w #!$%@?, o policjantach. Konkretny bardzo.
  • Odpowiedz
@Marcinox: Zacząłem oglądać "Psych". Mało wspominany serial ale podobno bardzo bardzo bardzo fajny i śmieszny momentami. Jak na razie 4 odcinki i mi się podoba :)
  • Odpowiedz
@Marcinox: Sherlock (BBC), Deadwood, Rome, Boardwalk Empire, Bates Motel (ale wolno się rozkręca + to prequel Psychozy, więc wypada coś znać z Hitchcocka :P)
  • Odpowiedz
@Marcinox: Sense8 braci (rodzeństwa) Wachowskich. Dopiero skończyłam oglądać 1 sezon po raz drugi i znowu płaczę, bo na 2 sezon przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać :/
  • Odpowiedz