Wpis z mikrobloga

#milosc #gorzkiezale #nobodycares Własnie się dowiedziałem, że już nie mam dziewczyny, a to tylko dlatego, że powiedziałem, że chcę wrócić do treningów i rzeczywiście wracam. Nie wiem czy sobie żartuje czy nie, ale dziwna sytuacja. Jednak uważam, że jeśli tak do tego podchodzi, to chyba nie jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Choć jesteśmy (byliśmy?) ze sobą ponad 5 lat...
  • 9
@majas: jakkolwiek przykro to zabrzmi - jeżeli tak traktuje Ciebie i Twoje pasje, to mam dla Ciebie złą wiadomość. Choć na dłuższą metę - to dobra wiadomość ;) Ale nie lepiej po prostu porozmawiać o tym i zobaczyć w czym problem?
@knysha: @Krokodul: wioślarstwo. Trenowałem do Mistrzostw Polski w zeszłym roku (jakieś 7,5 roku), po czym wziąłem drugi kierunek na studiach i postanowiłem skończyć treningi na rzecz nauki i odpoczynku, bo ile mozna #!$%@?ć dzień w dzień (wtedy tak myślałem). Ale teraz miałem Akademickie Mistrzostwa Polski, przypomniałem sobie jaka przyjemność płynie z treningów, jak lubię ten ból w czasie wyścigu, to uczucie kiedy nie możesz, a wciąż dajesz z siebie wszystko,
@majas: Nie ogarniam jak dziewczyna może zabraniać komuś hobby, tak o pojęczeć, że nie masz czasu, czy "znów zostawiasz mnie samą :c" to wiadomo, ale zabraniać? Chyba czas jej pomachać, możesz wiosłem :D
@Krokodul: też nie ogarniam, i dlatego się #!$%@?, i jeśli coś to chyba nie będę płakał, bo jeśli ktoś ma cię dopełniać w życiu, to powinien akceptować to, co w nim robisz i co lubisz robić. Ja to rozumiem, ona nie. To już nie jest jęczenie, tylko własnie stawianie warunków. Zupełnie tego nie czaję. Bo ona tylko się uczy, to ja też muszę. Taki życiowy egoizm.

@knysha: porozmawiam. Jesli rzeczywiście