Wpis z mikrobloga

Regulamin tagu #rowerowyrownik w trzech punktach.

1. Tylko tag #rowerowyrownik służy do wpisywania swoich wycieczek rowerowych - nie tag #rower. Co bardzo ważne, po wejściu w tag i kliknięciu 'pokaż: wszystkie' (!!!) zobaczymy na górze ostatni wynik od którego odejmujemy. Więc starajmy się dodawać wyniki z tej strony, aby uniknąć pomyłek.

2. W pierwszej linijce wpisujemy i odejmujemy jeden wynik - co ważne, bez przecinków, zaokrąglamy do tej liczby do której jest bliżej. Co dalej to już hulaj dusza, opis wycieczki czy zdjęcia są zawsze mile widziane.

3. Jeden wpis = jedna wycieczka! (Ważne bo oszukamy skrypt podsumowujący i porządkujący nasze dokonania)

#rowerowyrownikregulamin

Komunikat od autora skryptu z podsumowaniem - @frizik:

Tak może wyglądać wpis: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twój przebyty dystans] - [Twój przebyty dystans 2] - [Twój przebyty dystans 3] = [Wynik odejmowania]


może być więcej niż 3 dystanse w wpisie.

  • 15
@iniekcja: Nie musisz. Możesz to zsumować - przecież nikt bił nie będzie, to ma być zabawa.

Ale potem można by zrobić statystykę średniej długości trasy i to by trochę zepsuło ten wynik.

@iniekcja: No można, mówię nikt bił nie będzie. Wiadomo, jak jedziesz do pracy kilka km, to nie ma sensu tego rozbijać. Ale jak ktoś zrobi wycieczkę i rano i wieczorem, to fajnie aby to już osobno dodać. Tak mi się wydaje
@anonim1133: tak może wyglądać wpis: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twój przebyty dystans] - [Twój przebyty dystans 2] - [Twój przebyty dystans 3] = [Wynik odejmowania]

może być więcej niż 3 dystanse w wpisie.
@frizik: tak sobie myślę, że może warto przerobić skrypt tak, aby sobie sam znalazł gdzie znajduje się nowy wynik (niekoniecznie w 1 wersie) - wydaje mi się, że to nie będzie trudne.

Co o tym myślisz?
@Adammik: skrypt odnajdzie w całym wpisie nie zależnie gdzie się znajduje, natomiast miejsce liczenia jest w pierwszym wersie żeby inni mogli szybko odnaleźć poprzedni wynik