Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki,

postanowiłem sobie wyjść z piwnicy w lipcu 2016 i pojechać busem na Koło Podbiegunowe ;) Może ktoś zainteresowany tagami #podroze #pordozujzwykopem #norwegia #wychodzimyzprzegrywu chciałby się wybrać ze mną? Wołam również nielicznych obserwujących tak #roadtripbus .Wyjazd jakoś na początku lipca z #kielce miasta w którym raperzy zostają posłami na sejm.

Mamy zamiar w około 30 dni przejechać 10 000 km przez Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię, Norwegię, Szwecję, Danię oraz Niemcy. Głównym celem jest podziwianie przyrody, ale chcemy też zahaczyć między innymi o Wioskę Świętego Mikołaja w Laponii oraz miasta takie jak Wilna, Ryga, Talin, Helsinki czy Kopenhaga. Całość kosztów powinna się zamknąć w kwocie 3,5 cebuliona. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie http://roadtripbus.pl/wyjedz-nami-kolo-podbiegunowe/ lub pytając tutaj.

Pewnie zapomniałem o czymś pisząc ten wpis więc pytajcie śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_A4MzadP6KXTwxs2onJQTlhmNCTFq5h7f.jpg
  • 13
@MG78: Bardzo możliwe, że się miniemy - na przełomie czerwca/lipca wybieram się samochodem do Polski (przez Finlandię, Estonię, Łotwę i Litwę) :)

Jeżeli chodzi o jakieś ciekawe miejsca, to w sumie musisz mi powiedzieć, czego wymagasz by miejsce było ciekawe - mi wystarczy wyspa z widokiem na góry i otwarte morze a czasem droga pełna serpentyn z wodospadami pod nią (Trollvegen - ale to południe Norwegii) :)
@Serchio: Mi to się prawie wszystko podoba jak patrzę na zdjęcia z Norwegii :D Jeśli chodzi o drogi to być może i Atlantic Road i Drogę Trolli będziemy pokonywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zapaczony: Teraz wychodzę, ale później będę się odzywał na priv ;)!