Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#oswiadczenie #feels #tfwnogf
Popieram mireczka @Veritas_liberabit_vos. Lepiej chodzić na #roksa niż być starym sfrustrowanym prawiczkiem. A że loszkom i białorycerzom to się nie podoba? Ch*j im na ryj. Sam mam zamiar iść pod koniec tego roku, zanim wbiję 25 lvl.
Hurr durr żadna nie chce "#!$%@?" i woli prawiczka, jak mówią tutaj #rozowepaski. Gówno prawda. 2 razy po kilku spotkaniach powiedziałem o swojej "niewinności" loszkom. 2 razy się ewakuowały w ciągu kilku dni. Co najgorsze, nie były to żadne karyny i dynaminy, a zwykłe wydawałoby się spokojne 5-6/10. Nawet nie chcę myśleć jak zareagowałyby te pewniejsze siebie...
Teraz mam to gdzieś. Mam zamiar pójść do divy i niczego nie żałować. Wolę to, niż czekać kolejne lata na nie wiadomo kogo. Tzn. wiadomo, bo pewnie nie jedna myśli już o miękkim lądowaniu w moich ramionach po latach bolcowania przez samców alfa. Mam #!$%@?, nie będę dla nich bankomatem.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
sokytsinolop - #anonimowemirkowyznania 
#oswiadczenie #feels #tfwnogf
Popieram mirec...

źródło: comment_AHEv0P54iLXIt7xNYBfDBnWSppv3ukYv.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Veritas_liberabit_vos: oczywiście, zdaje sobie z tego sprawę. Mam wieku "kolegów" którzy chodzili, chodzą i zapewne bedą chodzić a wiem o tym z rożnych źródeł. Niewiele mnie to interesuje szczerze mówiąc ponieważ to sa osobniki na które szczerze mówiąc- nawet bym nie spojrzała. Bez wyjątków.
  • Odpowiedz
@ne-ogawe: dodam jedynie tyle, ze pieniędzy mam aż nadto. Zarabiam bardzo dobrze, nie narzekam.
Ludzi nie oceniam na podstawie portfela. Miałam masę rożnych propozycji od "mężczyzn" z naprawdę zasobnym portfelem a jakoś "majtki mi nie spadły"
Także daruj sobie takie prostackie opinie. Przykre musisz mieć doświadczenia z kobietami albo mierzysz na podstawie własnych doswisdczen. Przykre.
  • Odpowiedz
@ne-ogawe: na tym zakończymy nasza wymianę zdań.
Ponownie współczuje doświadczenia z kobietami. Moze warto zmienić towarzystwo i kręgi osób w których sie obracasz? Pomysl nad tym.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Glimmerka: Tylko skoro jesteś taką mistrzynią wygrywu, to dlaczego zaogniasz raka z jakimś typem z portalu dla stuleji, który na awatarze ma murzyna bo nawet swojego ryja się wstydzi?
  • Odpowiedz
@ne-ogawe: miałam sie juz nie udzielać ale...
Nigdzie nie napisałam ze jestem jak to określiłeś "mistrzynią wygrywu"
To jest swoja subiektywna opinia, racz zauważyć.
A dlaczego turaj jestem? Czasami po prostu czytam rożne posty, dyskusje. Tak samo czasami wdam sie w dyskusje, wyimine zdań itp... inna sprawa jest ze to najcześciej sa akademickie dyskusje ;)
  • Odpowiedz
@Glimmerka: @ne-ogawe: Przykre ale prawdziwe, że w dzisiejszym świecie króluje taki stereotyp i co gorsza pierdyliard relacji bazuje na pieniądzach. Czy takie fast foodowe związki są dobre? Może i smakują fajnie, ale przyjdzie taki dzień, w którym obudzisz się "z rakiem" i zdasz sobie sprawę, że "nie warto było".
Jednak nie wszyscy żyją takimi wartościami, nie wszyscy.
  • Odpowiedz
@Glimmerka: Oj chyba Twój intelekt nie zna granic a samorozwój daję Ci największą satysfakcję. Wracaj już do garów bo poobiedni tłuszcz zaschnie na talerzach i będziesz musiała szorować. Ja idę upadlać swój szowinistyczny mózg kolejną dawką mnie kulturalnej rozrywki niż dyskusje akademickie, mianowicie będę szlifował docinki od mistrza Ala Bundy. Miłego dnia, do kolejnej sprzeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OP: @Asterling: skąd wiesz, że jeszcze gorszy przegryw? Chyba nie z autopsji. Nie idę tam w celu przekształcenia się w wygrywa, tylko z czystej ciekawości.
@Glimmerka: chyba śnisz, że jakimś loszkom się przyznam. Jest to tak samo prawdopodobne, jak przyznanie się osiedlowych szlaufów do liczby partnerów swoim misiom (już po tym, jak zapragną się ustatkować). BTW znam z 10 "#!$%@?" (chodzących w przeszłości na divy), i jakieś 90% z nich ma teraz normalne rodziny i związki.
Janush: nie wyskakiwałem im z tym na dzień dobry, a dopiero po jakimś czasie. Zresztą kobiety same szybko zaczynają temat poprzednich związków. Teraz wiem, że muszę wymyślić jakąś bajeczkę na poczekaniu, ponieważ szczerość nie popłaca. Omijać temat też ciężko, bo zaraz zacznie coś podejrzewać.
@przemytnik: to jest tylko takie babskie #!$%@?, żeby odwieźć mirków z #tfwnogf od podobnych pomysłów. Boi się, że zmniejszy jej się liczba orbiterów ;)
@Ryccy: @affairz: bo ze zwykłą panienką to się nie idzie zarazić? Dziwki są świadome ryzyka, a takie zwykłe karynki to szlag wie
  • Odpowiedz
@ne-ogawe: ale ty jesteś zabawny...
Ciagle słyszę turaj te marne testy o kuchni...
Zabawnym jest tez, ze próbujesz na mnie naskoczyć i wywołać jakieś negatywne emocje. Brak ci argumentów? Czy moze cie zawstydziłam?
A te teksty o siedzeniu w garach to bierzesz tez z własnych doświadczeń? Mama, moze siostra tylko siedzi w kuchni? Współczuje... w normalnych rodzinach jest nieco inaczej. ;)

Zabawne jak kilkoma zdaniami od zupełnie obcej osoby można wywołać taki szereg złości u takiego osobnika jak ty. Bardzo
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: Ej no nie mów mi, że ryzyko zarażenia się czymkolwiek od prostytutki jest takie samo jak w przypadku dziewczyny, która nią nie jest o_O

Wiadomo ZAWSZE jest szansa, ale to stary tak samo jakbyś twierdził, że zatrudniając kleptomana na kasie w sklepie, masz takie same szanse, na to, że będzie Cię okradał, bo wygląda jak każdy inny człowiek... no zastanów się :)
  • Odpowiedz