Wpis z mikrobloga

mirki z #silownia , kuzyn zrobił sobie siłownię, więc zabrakło mi wymówek i w końcu zacząłem ćwiczyć. Wczoraj robiłem nogi i dziś zauważyłem, że bardziej od nóg #!$%@?ą mnie kręgi szyi. Jest to oczywiście efekt trzymania gryfu na karku podczas robienia przysiadów, dlatego przydałby mi się taki "ochraniacz" jak ma ta pani z gifa. Jak się nazywa takie coś, żebym mógł sobie zamówić z allegro?
koloman - mirki z #silownia , kuzyn zrobił sobie siłownię, więc zabrakło mi wymówek i...

źródło: comment_tljLKMTd7vwejS2SW7uQc0yvgXsTIcUk.jpg

Pobierz
  • 20
@koloman: Na razie możesz użyć zwykłą gąbkę do kąpieli, albo ręczniki, coś co amortyzuje. Po co masz wydawać hajs jak nie masz pewności czy bd chodzić?
@koloman: mi to wygląda na otulinę do rur armaflex. Obczaj w markecie budowlanym. Zmierz średnicę gryfu i będziesz wiedział jaka będzie pasować na sztywno (żeby się gryfu trzymała), no i weź taką o grubej ściance. Potem owiń zwykłą taśmą klejącą, żeby się nie rozwalała.
@koloman: po pewnym czasie przestanie cię boleć, gdy będziesz wiedział jak dobrze ułożyć sztangę. mi pomogło też, gdy dałem ręce węziej i ciężar opierał się wtedy nie tylko na plecach ale też na dłoniach. moim zdaniem niepotrzebny wydatek
@losik:
Kaptury to mają mnisi.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli chodzi Ci o mięsień czworoboczny to niestety pudło, bo zaczyna się on u podstawy czaszki, a kończy w połowie kręgosłupa.
Więc nie, nie na kapturach, tylko tak jak powiedziałem, tam gdzie są jakieś mięśnie tworzące poduszkę.
Każdy ma inaczej opięty szkielet, suchoklates inaczej, koks inaczej.
A przysiad low bar to też przysiad.( ͡° ͜ʖ ͡°