Wpis z mikrobloga

@wajdzik: Wiem wiem, narazie brak funduszy a jedyne w co gram to CS:GO wiec spokojnie 300fps mam. Jednak chciałbym pograć w The Division na pc ale nie wiem czy uciągnie na najniższych.
@makzy: Zawsze jest jeszcze tańsza opcja. Nie graj w The Division i problem z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam mam podobnej klasy gpu i nie płaczę, Dark Souls 3 pójdzie to się liczy :D
@makzy: i5 3570k @oc 4,4; 8gb ddr3 1800 OC hyperX; MSI GTX 970 OC +150/+200 4GB

Wszystko wysokie lub bardzo wysokie NVIDIA hbao+ , smaax1 ultra, NVIDIA pcss , vsync on

50-60 FPS spadki czasami jak dużo mgły dymu śniegu i dużo walki

Gra ogólnie świetna dziś spotkalem dobra ekipę graczy. Z 4h wspólnego grania
@makzy: Mam ten sam problem cumplu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chociaż niby ma mi pójść jak dorzucę przynajmniej 3GB ramu (co kosztem dużym nie jest bo to tylko ddr2 xD) ale się cykam wydawać ponad 100zł na grę która może strasznie ciąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Areooo51: Ramu mam 8gb ddr3, myślę, że to wystarczy. Może uda mi się załatwić jakieś konto i rano przetestuje co i jak. Mam nadzieje, że będzie ok bo gra mega mi się podoba ale dla jednego tytułu nie chce mi się zmieniać PC.
@makzy: Co do CS'a to ja nie wiem czemu mi tak źle chodzi, coś mi się porobiło i teraz mam 50-60 fpsów... A robiłem dziś formata, ale to będe się bawił już jutro tzn później xd Ale i tak wcześniej miałem po ledwo 120... A procesor jest w miarę okej, X5450 4x3.0