Wpis z mikrobloga

A mnie zastanawia ten wątek z Adamem Z : Podczas badań Adama Z. z wykorzystaniem poligrafu zauważono, że jego prawa dłoń jest bardzo sina, tak jakby była bardzo przemarznięta, miał także ślady zadrapań na przedramieniu – poinformował Krzysztof Rutkowski." Co myślicie ?
#ewatylman
  • 8
  • Odpowiedz
@maarek8181: Słowa Rutka, nigdzie niepotwierdzone. Nawet nie ma zdjęcia, które powinno zostać wykonane w takim wypadku. Po za tym jak on mógł stwierdzić, że to odmrożenie. Nie ma zdjęcia/potwierdzenia to nie jest to zbyt wiarygodna opinia. Rutek już nie jeden raz podkręcał atmosferę.
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie bardziej czy on to zasinienie i zadrapanie miał na drugi dzień rano, bo mógł go ktoś następnego dnia dorwać i porządnie nastraszyć żeby nic nie mówił
  • Odpowiedz
Może pizza przymarzła mu do dna zamrażarki, o takiej jak ta, i skaleczył się przy wyciąganiu? No a to odmrożenie stąd, że to odrywanie trochę trwało

@yo666: śmieszkuj sobie, śmieszkuj, a ja ostatnio chyba z 30 minut spędziłam przy zamrażarce, bo była zapełniona i wszystko tak przymarzło, że nie dało się nic ruszyć, a na samym tyle miałam jedyne pieczywo które jem (,)
  • Odpowiedz