Wpis z mikrobloga

942 574 - 50 - 30 = 942 494

Testowanie szerokiej kierownicy i krótszego mostka. Cały czas jeździłem na kierownicy 580mm i mostku 100mm, teraz założyłem mostek 90mm i od kumpla pożyczyłem giętą kierownice 680mm. Zakochałem się po pierwszy dwóch zjazdach, nigdy więcej wąskiej kierownicy. Pod wpływem pozytywnych emocji zamówiłem 690mm, tyle że prostą.

Wracając spotkałem @trace_error @metaxy i @Cymerek razem dokręciliśmy parę km na asfalcie.

Na sam koniec jakieś 4km od domu, chciałem sobie skrócić drogę i na kamieniu rozdarłem oponę po czym przeleciałem przez kierownicę. Próbowałem przeskoczyć krawężnik i chodnik ale lądowanie na flaku z przodu się nie udało. Ja jestem cały jednak opona nadaje się teraz tylko to jazdy z dętką.

#rowerowyrownik #rower #rowerowykrakow
Filipek50 - 942 574 - 50 - 30 = 942 494

Testowanie szerokiej kierownicy i krótszeg...

źródło: comment_WyvLW8xGlpinpf0cl3BlFbeMf0LKQopi.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Filipek50: też ostatnio wymieniłem kierownice 600mm na 720mm i w życiu już nie wrócę do węższej ;) mostek już wcześniej zmieniłem z 100 na 90, ale pewnie skończy się na 70mm.
  • Odpowiedz
@Filipek50: Prosta, źle mi się jeździ na giętej przy rowerze XC. Problemów z podjeźdzaniem nie przewiduje, testowałem już to w rowerach o podobnej geometrii i jest tak samo dobrze. Poza tym przy szerszej kierownicy i tak mocniej dociążam przednie koło na podjazdach, więc na jedno wyjdzie, a techniczne podjazdy będzie łatwiej pokonać..
I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno temu myślałem żeby skrócić tą kierownicę 600mm i może nawet trochę dłuższy
  • Odpowiedz
Pod wpływem pozytywnych emocji zamówiłem 690mm, tyle że prostą.


@Filipek50: Może opanuj emocje i weź 740 albo lepiej? Potem zawsze możesz kilka centymetrów skrócić i mieć swoje 690.
  • Odpowiedz