Wpis z mikrobloga

@Stev: na szczęście były rząd jest były, rozliczony przez wyborców. A obecny, jako moralnie krystaliczny i dbający o dobro Polski, uczciwie przyjmie krytykę i zastosuje się do zaleceń komisji weneckiej, którą sam prosił o zdanie. Prawda?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@0x64757061: No nie za bardzo o to mi chodziło. PO oskarża PiS że łamie konstytucję itp a samo też nią lamalo. To jest nieskończony pokład hipokryzji co juz udowodnili nie raz. I jakoś ciężko według nie nazwać rozliczenie poprzedniego rządu dając mu 24% głosów. I wcale nie popieram działań PiS bo już nie raz przesadzili i powinni się ustosunkowac do opinii KW.
  • Odpowiedz
@Stev: Wiem, że nie o to Ci chodziło. Chciałeś po prostu wytłumaczyć działania rządu PiS argumentem "ale poprzednicy też tak robili!".

Każdy rozsądny człowiek wie, że to jeden z szerokiego garnituru tzw. argumentów z dupy (lub innymi słowy nieformalny błąd logiczny). Dobra wiadomość jest taka, że już dziś możesz zrobić mały krok w kierunku obozu ludzi rozsądnych, dzięki przeczytaniu i przyswojeniu tego oto krótkiego artykułu z Wikipedii: Tu quoque.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@0x64757061: też nie o to mi chodziło :D Chciałem pokazać że poprzedni rząd też jest w to w jakiś sposób zamieszany a teraz zgrywa obrońcę konstytucji. Nie chce usprawiedliwiać obecnego rządu, bo wiem że posunęli się już za daleko. Więc żadnego usprawiedliwienia dla nich nie ma.
  • Odpowiedz