Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: Jednej rzeczy nie rozumiem. Nie wiem czy film będzie dobry czy słaby, nie o to tutaj chodzi. Raczej o to, że tragedia na skalę krajową nie powinna zostać zapomniana. Zginęły ważne osoby w państwie, w tym tzw. obywatel nr 1 - prezydent. Zobaczcie co się działo w USA po zamachu na WTC. Widzieliście kiedyś żeby najwyżej lajkowane komentarze to były takie w stylu "hehe, słyszę strzały, hehe"? Nie. To
  • Odpowiedz
@whysooseriouss:

Jednej rzeczy nie rozumiem. Nie wiem czy film będzie dobry czy słaby, nie o to tutaj chodzi. Raczej o to, że tragedia na skalę krajową nie powinna zostać zapomniana. Zginęły ważne osoby w państwie, w tym tzw. obywatel nr 1 - prezydent.


Przecież nikomu nie chodzi o to, żeby zapomnieć tragedię, tylko o to, by nie robić z banalnego wypadku komunikacyjnego
  • Odpowiedz
@Neratin: > Przecież nikomu nie chodzi o to, żeby zapomnieć tragedię, tylko o to, by nie robić z banalnego wypadku komunikacyjnego zamachu.

Banalny wypadek to to raczej nie jest, radzę posłuchać/poczytać wielu opinii osób znających się na lotnictwie (nie, nie członków PiSu, różnych znawców, naukowców. Akurat w tym temacie długo siedziałem). W ogóle, "banalny" to odważne stwierdzenie jeśli chodzi o jakąkolwiek katastrofę lotniczą. Co Ci dało podstawy żeby stwierdzić, że to zwykły wypadek? Pytam z ciekawości o źródła.

widzieliśmy. teorie spiskowe otaczające WTC są od lat tematem wielu
  • Odpowiedz
dy wrak samolotu nigdy nie dostał się do Polski, strona rosyjska odsuwała Polaków od poznania wielu informacji, pojawiło się dużo nieścisłości i wielu uczonych zza granicy na poważnie mówi, że to nie był przypadek


@whysooseriouss: Ruscy to GENIALNE rozegrali. Świetnie wykorzystali tę katastrofę do podzielenia narodu. Wszystkie teorie o zamachu są dla mnie brednią bo nikt nie miał interesu w zabijaniu prezydenta, który za kilka miesięcy przestałby być prezydentem.
  • Odpowiedz
@whysooseriouss:

Banalny wypadek to to raczej nie jest, radzę posłuchać/poczytać wielu opinii osób znających się na lotnictwie


dziękuję za radę, ale znam opinię wielu osób znających się na lotnictwie, w tym specjalistów którzy badali przyczyny i przebieg katastrofy, zarówno z PKBWL jak i Prokuratury
  • Odpowiedz