Wpis z mikrobloga

Hej, prosze o wyjaśnienia sytuacji jaką właśnie oglądam! Dlaczego tyle wykopów o zbożu? W zasadzie to niczego innego nie ma? Nie jestem z Wami długo więc mogę jedynie się domyślać, że chodzi o to, iż kiedyś "wyciekły" zdjęcia nagiej adminiki (zapewne w zbożu). Teraz, po czasie ktoś znowu je tutaj wrzucił i ona go zbanowała. Oczywiście bez powodu, bo administracka wykopu ma w DUPIE własny regulamin co już nie jeden raz nam pokazała. I teraz ludzie zaczęli wykopywać linki dotyczące zboża jako "skojarzenie" całej sytuacji odnośnie plenerów w których świeciła swoimi krągłościami elficzka. Mam rację? Plisss, o co chodzi?
  • 10
@Bunch: No ja też jestem nowy ale z tego co zrozumiałem to sytuacja właśnie tak wygląda :D I zboże stało się niejakim symbolem walki z beznadziejną administracją wykopka. Moim zdaniem lekka przesada no ale jak walczyć kiedy nikt nie słucha ;>? No to teraz podejrzewam że otrzeźwiło administrację stronki że jednak należy brać pod uwagę użytkowników którzy de facto tworzą wykop :) teraz są 3 możliwości: 1. wezmą się i coś
Zawsze mogą usunąć znaleziska ze słowami "zboże". No ale "efekt Streissand' już jest. Olaliby sprawę i przestrzegali regulaminu to nic podobnego by się nie wydarzyło. Dobrze się stało, że "afera zbożowa" powstała. Bo jest to odpowiedzią na nieprzestrzeganie regulaminu. Zrobię o tym nawet filmik, wspomnę o tej akcji.