Wpis z mikrobloga

Kolejne pytanie z serii który telefon wybrać... Budżet 1-1,3k coś w tych granicach - z allegro na fakturę.
Chciałbym żeby telefon był niezawodny i szybki. Aparat i gps przynajmniej dobry. Do tej pory miałem Huawei P7, ale ostatnio przejechało po nim kilka samochodów... Wygląd miał zajebisty, ale był mulasty. Nie raz chciałem nim rzucać o ścianę. Moje typy wg kolejności to:
- XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO 3/32GB
- XIAOMI MI4C 32GB/3RAM
- MEIZU MX5

Nie wiem czy jest coś jeszcze.

#smartfon #telefony #android #bojowkaandroid
  • 18
iPhone 5s ładny, intuicyjny, niezawodny, szybki i nie musisz po pół roku korzystania robić root ..jedyne mankamenty to to że nie wyślesz przez Bluetooth (jedynie masz AirDrop który działa z innymi jabłkami ) i nie powiększysz pamięci.
Tak, ale mam 3 znajomych, którzy mówią, że nie mają nic do zarzucenia temu telefonowi. Jeszcze przez kolejne 3 lata będziesz miał aktualizacje. Poza tym nie znam osoby, która przerzuciła się na iPhona i stwierdziła, że nie zostanie dłużej z tym sprzętem, bo coś. Żeby nie było, bo zaraz mirki mnie zlinczują bo HURR DURR tylko android.. To jeszcze polecam Windows Phone, ale tylko jeżeli potrzebujesz podstawowych funkcji smartphona, ten system jest
@scandaliero: Jeżeli nie korzystałeś z pełni możliwości androida tylko podstawowe sprawy to iPhone nie wydaje się złym rozwiązaniem, ale polecam poczytać parę artykułów o takich przejściach i z niedogodnościach z nimi związanych np jak wspomniano wyżej o bluetooth co wydawało by się w 2016r czymś oczywistym, a w przypadku Apple takie nie jest ;)
Gdybyś trochę dorzucił to mógłbyś pomyśleć o Nexusie 5X albo LG G4, które biją na łeb i
@xwisniax96: > nie musisz po pół roku korzystania robić roota...
Nie wiem czy śmiać się czy płakać ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie masz pojęcia co to jest root
Poza BT jest masa rzeczy, które (jak dla mnie) dyskwalifikują to urządzenie, ale przeciętnemu użytkownikowi, gdzie najważniejszy jest Facebook i jakiś inny podobny syf oczywiście to nie będzie przeszkadzać
@sebool12: Oj uwierz, że wiem co to root.. Bez przerwy musiałem to wgrywać , ciągle miałem Androida i cały czas sobie mówiłem, że najlepszy system, reszta ssie. Pewnego dnia stwierdziłem, że czas na zmiany, wziąłem iPhona i on po prostu działa, nie muszę mieć roota, żeby prawidłowo działał.. A jakieś skórki, ikonki i inne widgety jakoś nigdy mnie nie jarały, a wręcz #!$%@? mnie, że nic nie jest pod ręką. Tutaj
@xwisniax96: musiałem to wgrywać
Spadłem z krzesła XDD
Nic dziwnego, że miałeś problemy jak korzystałeś z custom rom'ów, które w 99% są mocno nie dopracowane bo kupiłeś jakiś telefon z sfeenio-niskiej półki (czytaj gównofon)o którym producent sam szybko zapomniał, a potem kupiłeś kilka razy droższy tel i wielce zadowolony bo działa. Jakbyś wydał tyle samo na jakiś flagowy telefon z androidem byłbyś jeszcze bardziej zadowolony