Wpis z mikrobloga

#rozowepaski Nie wiążcie się z nikim mireczki, to jest moje ostrzeżenie dla was.

tl;dr poznałem dziewczynę na mirko, zostałem zdradzony, ale tym razem chcę zemsty

pełna historia w spojlerach






Zamieszczam tu zdjęcie tej głupiej pindy, a jeśli będzie zainteresowanie to w komentarzach wrzucę miły dla oka bonusik. Może nasz związek nie był długi, bo trwał tylko kilka miesięcy, ale dla mnie takie coś to kolejne lata walki ze sobą.

Nie napiszę wam nicka tej osoby, chcę tylko żeby widziała ten wpis i może coś do jej pustego łba trafi. To będzie wystarczające upokorzenie.

#zdrada #zwiazki ##!$%@?
  • 750
  • Odpowiedz
Smutno mi, bo to chyba zmyślona historia, a mnie się przydarzyła podobna, wręcz prawie identyczna. Chodzi o stany emocjonalne obu stron, przejścia itd xD Po wszystkim usłyszałam tylko 'wybacz skarbie jestem plejbojem' xdd Ale w sumie nadal nie potrafię go nienawidzić, ani też nie chcę go poniżać. Pragnę jedynie, by nie zaznawał więcej szczęścia (=ㅇㅅㅇ=)
  • Odpowiedz
@guaradia: nie powiem, sam bym się do czegoś takiego nie posunął, ale są też jasne strony, teraz każdy prawilny mirek będzie wiedział kogo unikać. Poza tym druga strona medalu to jest w sytuacji normalnego zerwania, sytuacja zdrady jest na tyle prosta że drugiej strony mogą się tylko doszukiwać osoby o łagodnie mówiąc wątpliwej moralności i skłonnościach do relatywizowania sobie wszystkiego.
  • Odpowiedz
@dex_ter: Serdecznie życzę Ci bana i sztumu za upublicznianie zdjęć osób trzecich. O ile to nie Ty jesteś na nim, bo według mnie wygląda na faceta.

Po drugie, wracaj na karachana.

Po trzecie, jak to śpiewał już nie pamiętam kto, "facet to świnia". Obrażanie to broń obusieczna, wy macie nas za niczego nie nadające się d..ki, a ja uważam że faceci są prymitywami którzy myślą tylko o seksie. I się
  • Odpowiedz