Wpis z mikrobloga

#rozowepaski Nie wiążcie się z nikim mireczki, to jest moje ostrzeżenie dla was.

tl;dr poznałem dziewczynę na mirko, zostałem zdradzony, ale tym razem chcę zemsty

pełna historia w spojlerach






Zamieszczam tu zdjęcie tej głupiej pindy, a jeśli będzie zainteresowanie to w komentarzach wrzucę miły dla oka bonusik. Może nasz związek nie był długi, bo trwał tylko kilka miesięcy, ale dla mnie takie coś to kolejne lata walki ze sobą.

Nie napiszę wam nicka tej osoby, chcę tylko żeby widziała ten wpis i może coś do jej pustego łba trafi. To będzie wystarczające upokorzenie.

#zdrada #zwiazki ##!$%@?
  • 750
@ktototaki23: Mialas zdjecie #!$%@? na telefonie,pisalas pikantne smsy z jakims bolcem,kiedy bylas w zwiazku z @dex_ter i jeszcze #!$%@? do nas "ze nie znamy sytuacji" ? Myslalas,ze jeszcze Cie ktos za to pochwali? Dziwisz sie jeszcze,ze ludzie Cie wyzywaja i mieszaja z blotem? Masz to na co zasluzylas i nie oczekuj od innych zrozumienia,jeden facet to bylo Tobie za malo,czy chcialas miec na zapas? Wcale mi Ciebie nie zal ;]
@dope: to towarzystwo wzajemnej adoracji gimbusów, stulejarzy i innych niedorajdów, wylewających swoje frustracje w klawiaturę. To nieudacznicy życiowi z przerośniętym ego i potrzebą dowartościowania, którą mogą zaspokoić tylko w Internecie. Poza Internetem są to zwykłe #!$%@?, co z resztą "szeryf" udowodnił. Więc traktowałbym te wpisy z przymrużeniem oka.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Kontynuacja eksperymentu @burningio: > Zawsze mnie zastanawia ile osób dochodzi aż do końca (stan o godz 2:07 11.03) tego typu wątków i nawet czyta komentarze - jeśli dotarłeś/łaś aż tutaj - zaplusuj i zgaś moją ciekawość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli doczytałeś cały wątek do tego ---------------> <------------------ miejsca, daj plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°) (11.03.2016 12:15)