Wpis z mikrobloga

#deadpool #spawn #100komiksow #komiks #komiksy
Tytuł: Deadpool Martwi prezydenci
Autor: Brian Posehn, Gerry Duggan, Tony Moore
Ocena: 5/10
61-1 =60

Komiks stara się wcisnąć ile się da śmiesznych dialogów, które są mocno przeciętne. Niby chwilami powie się "ha", ale ubawu po pachy nie ma. Ot takie przeciętne czytadełko, gdzie Deadpool walczy z tytułowymi prezydentami USA przywróconymi do życia, którzy postanawiają naprawić ten kraj przez zabicie wszystkich jego mieszkańców.
W kilku miejscach autorzy potrafią nawiązać do prawdziwego życia prezydentów, w kilku do pop kultury. Ale jakoś dupy to nie urywa.

Graficznie też mocno przeciętnie. Grafik niestety poszedł na łatwiznę i często nie rysował żadnych detali w tle - co chwilami strasznie razi.
fledgeling - #deadpool #spawn #100komiksow #komiks #komiksy
Tytuł: Deadpool Martwi p...

źródło: comment_bjkbCS7liL8C46Lnxv5OtUocnxuPhMDD.jpg

Pobierz
  • 6
@rrobot: Moim zdaniem możesz śmiało kupić. Jak dla mnie 7/10. Dobrze się bawiłem. Im dalej w las tym moim zdaniem śmieszniej. Oskar odwalił dobrą robotę z tłumaczeniem, niektóre żarty musiał wyciąć, inne dodał (ten z orła cień :P).

@fledgeling: Co do zarzutu że komiks za bardzo stara się być śmieszny. No tu już trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy taki typ humoru odpowiada. Jedni będą się dobrze bawić, dla innych
@rrobot: mi ten typ humoru jakoś specjalnie nie podszedł

@arkblame: zazwyczaj stawiam dość niskie oceny, bo niby nie wydaje się słabych komiksów, ale skala powinna być od 1 do 10, a nie "wszystko powyżej 6". Dla mnie 10 to prawdziwa 10, a nie co drugi komiks.

@fledgeling: rozumiem to :) każdy ma swoją ocene :) widać to w filmach i grach również, więc w komiksach też to występuje. Spotykałem się ze słabymi komiksami. Dla mnie słaby komiks to poniżej 5. W 5-7 to taki średniak, 8 dobry, 9 bardzo dobry a 10 to arcydzieło. Taki np. Spider-Man Dying Wish to 9, fajne rysunki, zaskakująca i wartka fabuła, ale do 10 brakowało. Mam nadzieje że przekazałem to co