Wpis z mikrobloga

Ahoj, Mirabelki! Malutki wkład w #mirabelkipolecajo :)

Odżywkę do paznokci Eveline 8w1 pewnie większość z Was zna, jedni ją kochają, inni nienawidzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie przesadzę zbytnio mówiąc, że odmieniła ona moje życie. A raczej życie moich paznokci.

Plusy:
- silnie wzmacnia płytkę i przyspiesza wzrost paznokci
- wydajna, mam ją jakieś pół roku, niedawno zaczęła się kończyć
- szybko schnie na paznokciu
- efekty już po 2-3 tygodniach stosowania
- nie gęstnieje w opakowaniu

Wady:
- ma dość intensywny zapach, podobny troche do zapachu zmywacza(można się przyzwyczaić)
- słyszałam, że potrafi podrażnić płytkę (wina formaldehydu), dlatego gdy po aplikacji zacznie szczypać, należy przerwać stosowanie

Przez dłuższy czas miałam problemy z łamliwością i rozdwajaniem się płytki, ale wygląda na to, że mineły one na dobre:) szczerze polacam każdemu, u kogo nie wywołuje uczulenia czy podrażnień

Buziaki!

#kosmetyki #paznokcie
Pobierz
źródło: comment_5ruDdIwF4WXfqJcCNDnwUFt423WKekny.jpg
  • 8
@Meyru: Polecajo, ale trzeba bardzo bardzo bardzo uważać na skórki - okropnie przesusza, aż miałam rany na skórkach :C. I może powodować onycholizę, więc lepiej ją odstawić przy jakimkolwiek bólu/pieczeniu paznokcia.
Też używam, u mnie działa super, tylko że moja logika jest powalona i po 1.5 miesiąca jak mam już ładne, długie i mocne paznokcie... to tak zaczynam z nimi kombinować, że potem obcinam wszystkie i zaczynam zabawę od nowa ( ͡º ͜ʖ͡º)