Wpis z mikrobloga

@Sq-bi: Ja jestem bardzo zawiedziony, bo krążyły plotki że zaraz jej zniszczą karierę dzięki jakimś seks-taśmom lub zdjęciom, niestety minął rok i żaden z tych materiałów nadal nie ujrzał światła dziennego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AMK_1: Mnie chodziło bardziej o to, że ona by tych sędziów TK wybranych przez poprzedni rząd zwyczajnie zaprzysięgła i nie byłoby teraz tej pisdeckiej hucpy.

No i co by jej nie wytykać, jest bangable w przeciwieństwie do Dudełe.
  • Odpowiedz
@AMK_1: Kinga to zwykła dziewucha jakich na polskiej wsi pełno. Tylko lepiej ubrana, umalowana, za pieniądze podatników #!$%@?.
  • Odpowiedz
@AMK_1: Porównaj. Magda ma neutralne, skromne kolczyki i elegancki, stonowany makijaż.
A Kinga wygląda jakby szła zarabiać w najstarszym zawodzie świata.
  • Odpowiedz
@AMK_1: Bosz. Łatwo można znaleźć zdjęcia MO jeszcze sprzed metamorfozy w MILF. Ale ona przynajmniej poszła w dobrym kierunku. Gdyby wygrała, to by miała dodatkowo #!$%@? sztab od wizerunku i protokołów dyplomatycznych.
Neutralne kolory, bluzki z długimi rękawami i ja bym jeszcze popróbował z okularami, żeby wyglądała poważniej.
Sq-bi - @AMK_1: Bosz. Łatwo można znaleźć zdjęcia MO jeszcze sprzed metamorfozy w MIL...

źródło: comment_TcwS9SmKOOBODYO9yBnAoVhzmmf77CHo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz