Wpis z mikrobloga

@crystaldragon: Starych endurek/crossów w to nie mieszaj. W nich nikt nie patrzy na wiek. Jakbym miał swojego dziadka XT sprzedawać, też za mniej niż 4,5 -5k go nie oddam, a ma już 27lat:)
  • Odpowiedz
Przebeg 3,6k w 125 0_o i to od 2007, albo po rozjebce skompletowana od nowa albo krecone, po prostu nie ma opcji. 125 nie służą dziadkom do dojazdów do kościoła ;) Tak czy tak warto przejechać i sprawdzić naocznie jak się prowadzi, porobić fotki itd
  • Odpowiedz
@przegryw69: A skąd wiesz że opona nie nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej patrzyłbym na zużycie lakieru na mocowaniu kiery (obijanie kluczy), wszelkich gumek na pondóżkach, porysowanie przedniej szyby/reflektora (od piasku) i tego typu dupereli których się raczej nie wymienia. Można zagłądnąć do środka pobadać filtr powietrza czy zużyty (motocykl który nie jeździ nie syfi filtra). W cbfce wymienia się go ~7.5k Oczywiście zakładając że sprzęt nie
  • Odpowiedz
@tosyu: na oponie jest rok produkcji, jeżeli jest 2006-2007 - duża szansa że przebieg jest oryginalny ;)
ja przywiozłem z francji, gdzie niestety na manual trzeba mieć prawko, więc ceny nie są tak napompowane jak u nas.
  • Odpowiedz
@przegryw69: to ciekawe, też mam z francji ( ͡° ͜ʖ ͡°) olabola ile sie nap... z urzędem bo francuzik zapomniał *jednej* cyferki w numerze VIN na umowie, masakra

Ale wracająć, nie pomyślałem o dacie produkcji
  • Odpowiedz