Wpis z mikrobloga

Mirki, słuchajcie jaka akcja:
Siedzę dziś w pracbaza, około 12 dostaję info od #rozowypasek że mogę się spodziewać listonosza po robocie (ona wychodziła na drugą zmianę), nie chcąc powiedzieć co będzie przesyłką. Około 17 przybiega kurier, wręcza mi pudełko z napisem eobuwie.pl czy coś takiego (no super rebus bulwo). Do powrotu różowego czasu sporo, więc pomysł wspaniały - wypakowujemy laczki, i w opakowanie w folii po tonerze wkładamy 4 ziemniaki i elegancko zaklejamy nadesłane pudełko. Różowy wraca, buziaki, heheszki, śmieszki, ale cały czas zerka na pudełko. Ja ciągle palę głupa, chociaż ledwo się trzymałem żeby nie śmiechnąć. Poszedłem zmywać gary i słyszę:
R:Misiu, Ty otwierałeś to pudełko?
M:nie no, gdzież, po co, blablabla
R:#inba 1ale naderwane, zobacz, nie powinieneś przyjmować, blablabla, powinieneś otworzyć przy kurierze, jak tak można...
M:tak, ale spieszył się...
R:[wyciąga ziemniaki w folii po tonerze] #inba ultimate czemu nie sprawdziłeś, zobacz, oszukali, złodzieje, blablabla
Niestety, wtedy moja twarz nie wytrzymała i ostatecznie przybrała kształt jak w pic related. Kapnęła się, że laczki schowałem, ale #foch bo jak mogłem ją tak zdenerwować.... Niemniej cytując klasyka... warto było #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
mannoroth - Mirki, słuchajcie jaka akcja:
Siedzę dziś w pracbaza, około 12 dostaję i...

źródło: comment_kf1DIhu1ErAXGgUw8Q9tMNVSyOnItFa1.jpg

Pobierz
  • 22