Wpis z mikrobloga

@ktoskomuscos: mogę pracować nawet w delfinarium :) rzygam już ciągłą gonitwą i smutnymi twarzami mijanymi na ulicy..oszaleję tutaj :)

.. w Polsce pisałem wyżej czym się zajmowałem :)
  • Odpowiedz
Skończyłem mgr z Ekonomii (specjalizacja: international business). Najwięcej dało mi technikum, przytoczę mój ulubiony cytat nauczyciela z systemów operacyjnych: "do technikum przyszliście nauczyć się myślenia, to nie jest LO". Z góry przepraszam wszystkich licealistów, to tylko nie mój cytat :) Pracę mgr pisałem z rewitalizacji terenów poprzemysłowych i jakoś to wszystko mi się przydaje w życiu zawodowym, jednak IMO najwięcej skilla daje praktyka (zaczynałem w wieku 19 lat jako przedstawiciel handlowy w
  • Odpowiedz
@to_ja_chlep: ja równolegle pracowałem i studiowałem, można to pogodzić :) Wiadomo, można melanżować przez studia i nie pracować, ale fajnie się łączy wiedzę praktyczną ze szkołą.
  • Odpowiedz
@ktoskomuscos: Wiadomo, każdy potrzebuje czegoś innego :) Życzę Ci wszystkiego najlepszego tutaj na miejscu, ja też uważam, że praca jest i można się tutaj dobrze ustawić :)
  • Odpowiedz
@to_ja_chlep: pracuje cały czas od ukończenia 18 roku życia więc cos o tym wiem, teraz mam wolny w koncu weekend wiec trochę się rozerwe hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale raczej pracuje w miejscu, które w niczym mi nie pomoże w przyszłosci. No i dalej nie wiem co chcę robić, cytując z dnia świra „Co za ponury absurd… żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest sie
  • Odpowiedz