Wpis z mikrobloga

@Jubei:
Dzięki! Szukam czegoś tak szczerze na Allegro do 60 pln, tak żeby się chwile pobawić, włączyć horror dziewczynie, pokazać rodzicom, taki bajer, ale żeby fajnie działał - weboo nie można teraz kupić :/
  • Odpowiedz
@Pepperek: no to niestety, albo ma być dobrze, albo ma być tanio. Ja osobiscie zakupiłem zwykłego cardboarda do note 4, pobawiłem się i nie inwestuję dalej, bo imho jak na razie nie warto.
  • Odpowiedz
@Pepperek: akurat weebo jest #!$%@?. Pisałem o tym kiedyś. Reklamują się fovem, ale kiepskie soczewki sprawiają, że obraz ostry jest tylko na środku, reszta to rozmazana paćka przez co komfort i immersja nie są takie, jak powinny.
Soczewki parują, a same gogle tak jebią sklejką i klejem, że robi się niedobrze.

Że wszystkich, które wypróbowałem najlepszym dla mnie kompromisem były gogle od ritecha. Fov ograniczony, ale ostrość obrazu nie kulała,
  • Odpowiedz
@podpora_demaga:
Dzięki za odpowiedź, możesz mi powiedzieć jakiego konkretnie ritecha kupić i gdzie go mogę na znaleźć bo na allegro chyba są te takie zwykłe. - Telefon mam xiaomi redmi note 3 - więc chyba kompatybilny.

Ps. a co sadzisz od VR od Google?
  • Odpowiedz
Po testach okularów VR LEFANT, możemy z czystym sumieniem je polecić. Jakość i cenę oceniamy na 5+, w zestawie jest pad i co najważniejsze pasuje do nich każdy telefon. Polecamy!
Niedługo kolejne recenzje.
  • Odpowiedz
Po testach okularów VR LEFANT, możemy z czystym sumieniem je polecić. Jakość i cenę oceniamy na 5+, w zestawie jest pad i co najważniejsze pasuje do nich każdy telefon. Polecamy!
Niedługo kolejne recenzje.
  • Odpowiedz