Wpis z mikrobloga

halo Mirki dobry wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupowałem pół roku temu kumplowi m1 note'a i ostatnio mi pisze że mu ekran świruje, pokazuje artefakty, ogólnie jakieś dzikie inby przez co nic na nim nie widzi ale mniejsza z tym. Chińczyk z 1949deal zaakceptował problem i każe wysłać ten telefon na gwarancje (jeszcze pare msc zostało od roku) ale zaznaczył żeby nie wybierać żadnego kuriera tylko lokalną pocztę najlepiej z trakingiem no to ok. bo pewnie jakiś vat by musiał opłacać czy cuś i moje pytanie do Was: Czy wysyłał ktoś z Was kiedykolwiek telefon z powrotem do żółtych pocztą polską? dużo z tym roboty na poczcie? bo gdzieś przeczytałem że przy wysyłce za zagranice trzeba jakieś dodatkowe druczki wypełniać czy coś już nie wspominając o koszcie minimum 50 zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#aliexpress #chinskiecuda #banggood #gearbest #telchina #telefony
  • 11
  • Odpowiedz
@ziutekk: Listem poleconym priorytetem zmieścisz się w 20 zł, chyba że z potwierdzeniem odbioru to lekko ponad. Ogólnie nie ma zbytnio problemu, najlepiej jakby pozwolił ci wysłać sam telefon, bez pudełek itd. to wtedy wyjdzie i taniej. Idź na pocztę, a przy okienku ci wszystko wyjaśnią.
  • Odpowiedz
@ziutekk: Jak dobrze zapakujesz to zmieścisz się w 350g i zapłacisz 18,30zł. Wypełniasz jak zwykły list krajowy, druczek też ten od listu krajowego (tutaj możesz go wypełnić na stronce poczty i wydrukować, żeby nie pisać ręćznie, bo ciężko się zmieścić). No i to by było na tyle. Powyżej 350g do 500g płacisz lekko ponad 29zł.
  • Odpowiedz
@csmrex: myślisz że pani z poczty się nie przyczepi o taką postać adresu?
Room B7,9th Floor,3rd building west,Seg Science park,Huaqiangbei road,Futian district,
shenzhen,
Bo tak mi chińczyk podał jako adres zwrotny.
  • Odpowiedz
@ziutekk: ja miałem takie coś

Aukey International Co.Ltd

116 #, Building P05, China South City, Pinghu Town, Longgang District,

Shenzhen City,China

PLZ 518111
  • Odpowiedz