Wpis z mikrobloga

Mireczki, mieliście tak, ze po jednym dniu juz wiedzieliście ze nie chcecie w tej firmie pracować? Nie mowię o jakichś McDonaldach czy innych "robolskich" pozycjach gdzie nikt chyba nie chce pracować, tylko o takim specjalistycznym, w #it #pracbaza
Bo w sumie wczoraj zacząłem ale pierwszy raz w życiu zamiast ciekawości i podekscytowania czuje raczej zażenowanie...
  • 12
@M4ks: No niestety beznadziejną atmosferę od razu da się wyczuć i ten specyficzny sposób jak patrzą na "nowego" jako na nowy materiał do ploteczek i żartów. I z jaką łaską zabierają się do tłumaczenia koniecznych rzeczy.
@Filem00n: ani trochę ciekawy :) biurowo-korporacyjne smuty

@Wloczykij2: wiesz, z niejednego pieca i tak dalej, wiec dobrze wiem czego sie spodziewać i na co patrzeć. Stad moje zdziwienie, bo pierwszy raz mam takie uczucia.

@Typo: no tutaj @kaszkai trafiła w punkt. Ciagle mam wrażenie ze wszystkim przeszkadzam, jak o coś pytam to mnie zbywają, ze zaraz, ze pózniej :p nie potrafiłem odpalić jakiegoś skomplikowanego systemu bo oczywiście nie wiedziałem
nie wiedziałem o 31 magicznych plikach które trzeba zmienić


@M4ks: Bo pewnie nigdy nie było czasu, żeby napisać dokumentację? Jak nie będziesz miał wsparcia w kolegach to faktycznie początki mogą być mega ciężkie. Ja tam się zawsze staram coś nowym pokazywać jak do nas trafiają, ale jak proszę żeby coś zrobili (takiego malo krytycznego) to raczej nie pomagam i nie podpowiadam. Moze im to zajac 4x wiecej czasu, ale ja nie
@RottenKitten: no sam wielokrotnie wprowadzałem nowych do firmy i nie wyobrażam sobie sytuacji zeby mowić mu takie teksty czy zostawiać samego sobie i wymagać wydajności pracownika z 5 letnim stażem..
Heh, z tym dłużej to tez ciekawa sprawa, bo jak zawsze, lubię dokładnie zbadać co i jak, dokopałem sie do strasznych rzeczy, aż sam architekt przyszedł i powiedział, ze mam tak głęboko nie patrzeć i pi prostu kopiować jak robią inni
aż sam architekt przyszedł i powiedział, ze mam tak głęboko nie patrzeć i pi prostu kopiować jak robią inni


@M4ks: O lol. Serio porozglądaj się za czymś ciekawszym bo w Copy-Pastowie nigdy nie było okazji do zbytniego rozwoju ( )
@RottenKitten: no wiec właśnie dodaje to do ogólnego opisu sytuacji ;) ale mam jeszcze ciekawsze kwiatki, opisze jakoś w tygodniu bo sporo tego jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)