Wpis z mikrobloga

Nie wiem co powiedzieć, więc wstawiam zdjęcie mojego nowego Xiaomi mi5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest BOMBASTYCZNIE :Dpowiem szczerze, że wyprofilowanie tego telefonu jest genialne - ten telefon wtula się w dłoń. Przycisk home? Nie wygląda tragicznie a czytnik linii jest pierunsko szybki.

oczekujcie recenzji na YouTubie - bedzie pod tagiem #majsterpirzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xiaomi #android #majsterpirzu
Pobierz Pirzu - Nie wiem co powiedzieć, więc wstawiam zdjęcie mojego nowego Xiaomi mi5 ( ͡° ͜...
źródło: comment_kZP1PW3eZIv3mi5z8Wb3Cy3BfCSEDs6t.jpg
  • 67
@Pirzu: Daleko samsungowi do tego Xiaomi - nie żartuję. Przycisk jak przycisk - i o dziwo jest lepiej niż na zdjeciach. A wykoannie i design calosciowy Xiaomi >>>>>>>>>>>>> Szajsung.
Ty chyba nigdy S6/S7 Flat, edge nie widziałeś ( ͡º ͜ʖ͡º)

mi5 jest dobry, ale Ty jako recenzent powinieneś wiedzieć, że do flagowców szjasunga trochę brakuje.
@RhymeP:
no nie ma się co dziwić raczej, dopiero pierwsze telefony docierają do ludzi. Pewnie za 2-3tygodnie już będzie wszystko śmigało po ludzku
ibuygou.com


@Pirzu: koło 400 usd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jest jakaś szansa, że wersja 32gb stanieje w ciągu pół roku do jakiś 250 usd chociaż?
Jeśli nie to z Redminote'a 1 przesiadam się na redmi note'a 3 chyba, że coś fajnego i taniego w międzyczasie wyjdzie.
@Pirzu: Tylko czekałem kiedy wyskoczysz z argumentem ceny, ale niestety ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tak jak mówisz w niektórych aspektach telefony są strasznie podobne..

Tylko...

infrastruktura Xiaomi leży w głębokim mule. Szajsung ma biura, laboratoria w każdym kraju EU

Serwisy średnio dwa na kraj.

Dlatego porównywanie Xiaomi do szajsunga jest chore.

Ciekawe ile kosztowałby mi5 gdyby xiaomi miało na utrzymaniu taką infrastrukturę w EU ( ͡