Wpis z mikrobloga

Jadę wczoraj rozklekotaną jedynką w godzinach szczytu, w jednej ręce torebka i siatka z zakupami, drugą łapą trzymam się barierki. Tramwaj zapierdziela jak rollercoaster, trzęsie mną na całego, mam słuchawki na uszach, więc nie słyszę, co się dzieje. Ale nagle poczułam, że ktoś się o mnie ociera. Patrzę - no całkiem przystojny pan, który coś do mnie mówi. Ręką z torbami zdjęłam słuchawki, gdzie tym ruchem prawie zrobiłam panu masakrę z twarzy. No i słucham pana. Spojrzał na mnie niepewnie i mówi: bilet do kontroli poproszę.
Zaczęłam się śmiać i mówię, że nie puszczę barierki, bo jeszcze chcę żyć i że jak sobie sam wyciągnie mój portfel z torebki to może sprawdzać.
Chłop zbaraniał i powiedział - eee, nie trzeba. XD
Polecam ten styl życia.


#poznan #heheszki #truestory i w sumie #logikarozowychpaskow
  • 20
między Czecha a Żegrze III


@scharlottka: właśnie kojarzyłem, że gdzieś na tym odcinku bywa wesoło, dawno nie jechałem. Może czas spróbować. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się siedziało w starych wagonach z tyłu na szafce to można było solidnie przydzwonić w rury XD
@scharlottka: najlepsze miejsce i tak jest koło kupca w kierunku kórnickiej. zaraz po ruszeniu tramwaju wszyscy nietrzymający barierek soczyście się #!$%@?ą ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i do mnie ostatnio kanar nie podbił jak siedziałem w słuchawkach zapatrzony w okno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@biniaczyna: Aż mi się przypomniało, jak kiedyś rozmawiałem z Bułgarką w UK i na pytanie czym się zajmuje w swoim kraju, właśnie tak mi odpowiedziała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Inna z kolei rozwaliła mnie pytaniem (lubiła poznawać nowe polskie słówka): KRS powiedz mi co to jest łechtaczka i czy ja to mam?- jak zacząłem się śmiać to prosiła mnie, abym jej pokazał gdzie to mam ( ͡
@Limonene: od faceta chciał bilet - ten zaczął gestykulować rękoma i pokazywać na swoje uszy. kanar, że nie rozumie języka migowego. Tramwaj się zatrzymuje, facet wstaje i wychodząc mówi: